Сходи та їх типи Сходи є зручним, доцільним і красивою спорудою. Але при неправильному монтажі вони можуть бути і травмонебезпечними. Тому при установці потрібно дотримуватися основні вимоги.

В залежності від різних факторів, тобто від планування окремих приміщень, від величини будівлі, від їх призначення вони можуть бути многомаршевимі або ж одне-, і двохмаршеві.

При цьому також можна розділити vashakrovlja31.ru на прості і поворотні. Прості або прямі сходи дуже легкі в монтажі і зручні в експлуатації. Іноді щоб заощадити кв. метри замінюють проміжні майданчики на забіжні ступенів. Зазвичай такі сходи встановлюються уздовж двох стін. Обладнають під ними комору. Але ці сходи для дітей і людей похилого віку не безпечні.

Сходи та їх типи
Поворотні сходи можуть бути різних видів. Виготовляють криволінійні сходи з шириною вузького кінця, яка не менше 10 див. На сходах з забіжними ступенями достатньої опори ноги не відчувають, тому їх монтують дуже рідко.

Гвинтові драбини виготовляють із дерева або металу. Вони майже не займають місця, але вони незручні в експлуатації. Вони часто застосовуються в якості допоміжної сходів.

Внутрішні сходи при малоповерховому будівництві виготовляють для житлових приміщень з металу або дерева. Використовуються для дерев'яних сходів хвойні породи. Такі матеріали зазвичай коштують дорого і при цьому складні в обробці.

Для швидкого і зручного підйому на інший рівень також застосовуються горищні сходи. Вони володіють іншою конструкцією, зручною для користування з горища.