Якими перевагами володіє гіпсокартон Гіпсокартон – це незамінний матеріал в будівництві. Він використовується при облицюванні стін, спорудженні підвісних стель, міжкімнатних перегородок і різних декоративних елементів.

Гіпсокартонні конструкції можна не штукатурити.

У разі, якщо ви вирішили www.elegant-stone.ru і оформити їм свій будинок, то придивіться до загального стилю, можливо вам підійдуть, наприклад, для стін, більш масивні матеріали, ніж гіпсокартон.

Гіпс – це екологічно чистий матеріал, який є безпечним в експлуатації. Він характеризується такими чудовими властивостями, як вогнестійкість, міцність і легкість. Гіпсокартон успішно застосовується в медицині, так як його кислотні показники схожі з такими у людини.

Якими перевагами володіє гіпсокартон
Гіпсокартон став хорошою альтернативою фанери, дощок і деревно-стружкових плит. Зараз його застосовують на будь-яких будівельних об'єктах. Стіни, оброблені цим матеріалом, набувають рівну і гладку поверхню, яку відразу можна пофарбувати або обклеїти шпалерами. Таким чином, не потрібно витрачати час і кошти на підготовку поверхні.

Гіпс здатний після впливу вологості приймати початкову форму без деформації. Властивості гіпсокартону можна поліпшити, для цього на виробництві в нього додають спеціальні компоненти. За рахунок цього підвищується щільність, міцність і термін служби матеріалу.

Гіпсокартон дуже простий в монтажі і не вимагає особливої підготовки і знань. Спочатку, встановлюють металевий каркас, до якого кріплять листи за допомогою шурупів. Після установки шви між листами шпаклюють. У просторі між стіною і гіпсокартоном можна прокласти утеплювач, проводку та інші комунікації. Таким чином, ви отримаєте поверхня повністю готову до подальшої обробки.