Особливості сучасних деревостружкових плит Дерево є матеріалом природного походження, активно використовується людством вже протягом декількох тисяч років. Пояснюється це, насамперед, простотою обробки і прекрасними теплоізоляційними характеристиками деревини.

Своєю популярністю цей матеріал не втратив навіть сьогодні, особливо в будівельній галузі.

Людині властиво ніколи не зупинятися на досягнутому, а продовжувати розвиватися у потрібному напрямку — він поступово поліпшував технічні та експлуатаційні характеристики дерева, особливо при використанні матеріалу для декоративно-оздоблювальних робіт. На світ почали з'являтися нові, більш сучасні матеріали з нього, зокрема деревостружкові плити (ДСП). Незважаючи на свою досить коротку історію існування, такі вироби швидко поширилися по всьому світу і отримали величезну популярність, особливо у виробництві меблів.

Сучасні деревностружкові плити представлені кількома різновидами, наприклад, з великої, середньої і дрібної стружки. Кожна з них використовується для виконання певного набору завдань. Приміром, останнім часом ДСП стали широко застосовувати при зведенні каркасних будинків.

Особливості сучасних деревостружкових плит
Особливості сучасних деревостружкових плит

У вільний простір між плитами поміщається щільний теплоізоляційний матеріал — виходять сендвіч-панелі з підвищеними утеплительными властивостями. Вони широко застосовуються для зведення внутрішніх перегородок, покрівельних конструкцій і зовнішніх стін.

По завершенні будівництва поверхні покриваються шаром спеціальної штукатурки, що надає їм особливу стійкість до різних атмосферних впливів. Як заявляють багато відомі компанії, будинки, побудовані з використанням каркасної технології, здатні надійно прослужити як мінімум 50 років.

Деревностружкові плити легко піддаються будь-яких видів обробки, включаючи розпилювання і фігурну різання, а закріплювати їх можна як за допомогою саморізів, так і цвяхів.