Що таке фасадний пінопласт та особливості його використання В якості утеплювача все частіше використовується фасадний пінопласт, не втрачає своєї популярності в якості будівельного матеріалу. Виходячи з назви, зрозуміло, що його використовують для оздоблення зовнішніх стін будинку.

Доступний він вже тривалий час, при цьому, на даний момент, практично не має конкурентів.

За рахунок сучасних технологічних розробок поліпшуються експлуатаційні якості пінополістиролу, роблячи його одним з найбільш затребуваних матеріалів. Фасадний матеріал у великому розмаїтті доступний за наступним посиланням - dnplast.dp.ua.

Що таке фасадний пінопласт та особливості його використання

Яких видів буває фасадний пінопласт

Класифікують пінополістирол на дві групи, в залежності від методу виготовлення:
• при виробництві пінопласту, його гранули поміщають в спеціальну форму, де піддаються «спікання»;
• під час виробництва до гранулам додають вспенивающее речовина.

Також розрізняють наступні класифікації фасадного пінопласту: пресований, суспензійний безпресовим (здатний затухати при пожежі) та екструдований. Варто відзначити, що при їх виготовленні використовується один і той же спосіб і ті ж компоненти, відмінності полягають лише в конкретних хімічних добавках, за рахунок яких матеріал отримує ті чи інші експлуатаційні властивості.

Найчастіше при фасадних роботах можна зіткнутися з суспензійним безпресовим пінополістиролом. Він відмінно підходить для того, щоб утеплити фасад будівлі, що забезпечується його однорідною і щільною структурою. При цьому, кращим матеріалом можна назвати екструдований пінопласт. Його якісні відмінності – висока щільність, стійкість до вологи і пошкоджень механічного типу.

Як монтувати пінопласт

На будівельних ринках фасадний пінопласт часто доступний у вигляді плит. При цьому, товщина може бути різною, а стандартний розмір при цьому – 1х1.5 метра. Вибір матеріалу залежить від площі обустраиваемого споруди і кліматичних умов. Середня товщина однієї плити пінопласту – 10 див.

Перш ніж приступати до монтажу такого виду утеплювача як фасадний пінопласт, поверхня стін необхідно ретельно підготувати: вирівняти, видалити стару штукатурку і спучених ділянки, закрити наявні щілини і отвори. Далі стіну необхідно обробити декількома шарами грунтовки. Після завершення цих етапів, можна приступати до монтажу фасадної пінопласту.

Фіксація плит відбувається за рахунок клейового розчину, у складі якого значиться дрібний пісок, цемент і присадки клейового типу. За допомогою зубчастого шпателя розчин повинен бути нанесений на плиту і рівномірно розподілений. Для контролю вертикального положення плит краще всього використовувати будівельний рівень.