Як з труби зробити джидериду або димар Щоб самостійно виконати даний музичний інструмент, не доведеться вкладати значних коштів і багато часу. Його можна виконати розуміються, тобто, порівняно з оригіналом, він буде розбиратися, і стане на багато компактніше і мобільніше.

Такий інструмент запросто можна взяти з собою в дорогу, так як вага його невеликий. Виконаний своїми руками mnogo-trub.ru стане ідеальним інструментом для новачків, які ще точно не знають, чи буде їм цікаво робити даний інструмент і грати на ньому.

Щоб виконати музичний інструмент, знадобляться:

 • кілька відрізів пластикових труб;

 • різак або спеціальний секатор для різання;

 • парафін або віск.
 • Не варто забувати про те, що виготовляється предмет буде мати звучання основного тону. Для такої роботи підійдуть труби, діаметр яких буде 50 і 30 мм, тільки не можна брати каналізаційні. При цьому сумарна довжина повинна дорівнювати трохи більше метра. Стінки виробу не повинні бути товстими – всього 1,5 – 2 мм. Для покупки всього необхідного матеріалу піде приблизно 300 рублів, тоді як сам джидериду варто порядком 3-5 тисяч рублів. Різниця звичайно вагома.

  Проектований інструмент планується виконувати з двох відрізів різних діаметрів. Якщо звернутися до обчислень, які є унікальними і єдиними для духового музичного інструмента, то довжина нашого діджеріду повинна бути не більше 113 див. Скориставшись найпростішої геометричної формулою, і зробивши нескладні розрахунки, стає ясно, що діаметр самого інструменту повинен бути в межах 3,8 – 4,8 див.

  Що стосується проведення монтажних робіт зі сталевими трубами, то сьогодні, в більшій мірі, використовуються сендвіч mnogo-trub.ru. Ця модель вважається найпростішою і економічною, до того ж, цей варіант стане набагато безпечніше і вигідніше для будь-яких опалювальних пристроїв – від каміна до простої пічки-буржуйки.

  При зверненні до креслень і схем, які можна побачити просту закономірність. Як правило, труба для димоходу повинна бути виконана із сталі. Так ось, вона поєднує в собі кілька оболонок. Такий же шар міститься в сендвіч трубах, а саме: внутрішній шар виконаний з нержавіючої сталі, в якості термооболочки використовується жаростійкий базальт і основою зовнішньої стінки також є нержавіюча сталь.

  На думку багатьох виробників і самих споживачів, такі труби мають безліч показників, які дозволяють їм називатися кращими. Готова конструкція не важить надто багато (тобто, легка). Крім усього іншого, завдяки застосуванню фігурних деталей надається обійти будь-які перешкоди. При цьому цілісність конструкції і самих балок не порушиться.