Вибір матеріалу для обробки фасаду приміщення Варто уважно поставитися до вибору матеріалу, оскільки від цього буде залежати міцність і довговічність будинку.

На будівельних ринках існує велика різноманітність оздоблювальних матеріалів, тому часом зробити правильний вибір дуже важко.

Для обробки фасаду добре підходять такі матеріали як металевий сайдинг і цегла. Перший варіант не тільки добре виглядає, але і надійно захищає будівлю від зовнішнього впливу і різких температурних перепадів. Можна також використовувати europos.kz, які добре зарекомендували себе на ринку.

Вибір матеріалу для обробки фасаду приміщення
Вибір матеріалу для обробки фасаду приміщення

Властивості матеріалу

Сама основа матеріалу з металу, тому говорити про можливості шкідливого впливу цвілі і грибків на цей вид не доводиться. Сам матеріал добре ускладнює всю споруду, що надає будинку більше витривалості і потужності. Що стосується цегли, то це найбільш популярний вид для обробки фасаду. При первинній обробці цегла проходить кілька ступенів пропалення і це дозволяє ущільнити його структуру і зробити поверхню менш доступною для руйнівною середовища.

Часто використовується і звичайна штукатурка. Вона підходить для житлових будівель невеликого параметра з гарним будівельним матеріалом. Штукатурка менш витривала і більш доступна за грошовим критеріям.

Вибір матеріалу для обробки фасаду приміщення
Її можна зробити або гладкою, або пористої за текстурою, це залежить від складу і додаткових компонентів. Вона добре пропускає повітря, але боїться підвищеної вологості і може страждати від цвілі і розвитку грибка на поверхні стін. Максимум для штукатурки 15-20 років. Далі потрібно, або наносити її за новою, або міняти повністю всю поверхню.

Оздоблення фундаменту

Декоративний камінь часто використовується не тільки для створення огорож, але також і в обробці фундаменту і всього фасаду будинку. Дуже міцний і міцний матеріал, який не потребує додаткових захисних засобів по догляду.

Облицювальна плитка по коштах буде доступна не всім, за технічними характеристиками вона нагадує звичайну штукатурку і добре вентилюється повітрям. Також її перевагою є той факт, що плитка не боїться підвищеної вологості і нормально реагує на різку зміну температур.