Облицювальний декоративний камінь, як з ним працювати Ще не так давно облицювальний камінь який можна придбати тут rosrelief.ru, застосовується будівельниками для додання, естетичного вигляду зовнішніх стін будівель, вже зараз отримав широке застосування для облицювання внутрішніх приміщень.

І не даремно, навіть гіпсокартонну поверхню можна легко використовувати під укладку таким каменем.

Якщо ви володар бурхливої фантазії, то область застосування штучного декоративного каменю безмежна. Задекорувати можна багато чого: стіни передпокою і кімнат, альтанки та місточки, віконні прольоти і арки, каміни і все те, що душі завгодно.

Як і у будь-якої творчої роботи, а оздоблення каменем можна з упевненістю вважати такою, існують деякі тонкощі, володіння якими полегшить виконання роботи. Отже, перейдемо до практичних порад по роботі з декоративним каменем.

Перш за все, поверхня повинна бути підготовлена, очистіть її від бруду, жиру і пилу. Так як камінь володіє досить великою питомою вагою, то і основу під обробку має бути міцним, щоб з часом не відбулися різні деформації. Використовується кутовий і плоский облицювальний камінь. Тому можна легко розрахувати кількість каменю на необхідну ділянку.

Після розпакування всіх каменів, їх треба розкласти на підлозі, щоб вийшов бажаний малюнок. Справа в тому, що в упаковці всі камені різного розміру і колірних відтінків. Від цього етапу буде залежати результат готової роботи. Намагайтеся не викладати однакові за кольором і формі, а чергувати декоративні камені, так щоб не утворювалися яскраво виражені ділянки.

Після цього треба розвести спеціальний клей. Для цього в ємність з водою додають сухий клей і гарненько перемішують до повної однорідності маси, пропорції сухого складу на кількість води повинні бути вказані в інструкції по застосуванню.

Отриману пластичну масу наносять гладким шпателем на підготовлену поверхню, потім зубчастим шпателем, розрівнюють. Навиворіт каменю також наносять клей зубчастим шпателем товщиною приблизно 1-6 мм. Кладку починаєте з кутів, треба як можна сильніше притискати камені до стіни, щоб шви були рівними, використовуйте спеціальні чопики.

Потім викладають нижній горизонтальний ряд. При необхідності можна розрізати rosrelief.ru болгаркою, до потрібного розміру.

Після висихання готової кладки, закладіть затиранням шви за допомогою спеціальної шприц-пістолета. Коли висохне затірка, по швах пройдіться шпателем, а потім щіткою для їх гладкості. На закінчення покрийте ваше творіння спеціальним складом, який служить захисною плівкою.