Фасад для будинку Сьогодні візитною карткою кожного будинку вважається його фасад. Дуже часто саме за зовнішнім виглядом судять про добробут його господарів.

Саме тому всі орієнтуються на www.postroil.com, який мав би такі якості, як довговічність, пожаробезопасность і екологічність.

А головне умова, що висувається конструкції – це те, що дизайн фасаду повинен бути унікальним і при цьому зберігати прохолоду влітку і тепло взимку.

Якщо здійснюється mpalkor.ru, то з майбутнім господарем обговорюється також вигляд фасаду будинку. На сучасному ринку існує безліч матеріалів, з допомогою яких можна виготовити фасади.

Дуже часто використовуються у виготовленні фасадів штукатурні покриття. У цього матеріалу, як і у будь-якого іншого, є свої плюси і мінуси. Найбільша гідність такого покриття в тому, що при додаванні спеціальних хімічних речовин, можна отримати різноманітну колірну гамму.

Таке покриття, за умови того, що воно правильно зроблено, прослужить додатковим захистом конструкції, підвищивши при цьому її вологостійкість та стійкість до різних впливів природних явищ. Істотним мінусом в даному випадку вважається факт того, що можуть бути використані матеріали поганої якості, і це не додасть родзинки будовою, а тільки зіпсує його зовнішній вигляд.

Фасад для будинку
З допомогою вентильованого фасаду можна не тільки підкреслити індивідуальність конструкції, але й захистити її. Вся справа в тому, що при цьому зберігається відстань між стіною і такого роду фасадом, а, отже, не залежно від природних умов, несучі стіни завжди будуть сухі.

Такий тип фасаду – це конструкція, яка складається з утеплювача і оздоблювального матеріалу. Для її монтажу використовують алюмінієві, оцинковані або з нержавіючої сталі напрямні. В якості утеплювача ідеальні негорючі плити, зроблені із спресованого мінеральної вати. В якості облицювального покриття можна використовувати будь-який матеріал, який буде ідеально підходити задуманого стилю.

При виборі матеріалу для облицювання фасаду будинку потрібно враховувати і тип будівлі, і міцність несучої конструкції, та й клімат і ландшафт. Наприклад, будинки, збудовані з дерев'яних зрубів, піддаються сильному впливу природних факторів. Їх потрібно обов'язково обробити лише спеціальними лакофарбовими та іншими полімерними, хімічними покриттями.

Ось чому у спорудах такого типу будинків, потрібно використовувати лише якісний будівельний матеріал, однак він буде коштувати дорого. Фахівці рекомендують використовувати клеєний брус. А щоб дізнатися про рекомендований зовнішньому покритті, потрібно проконсультуватися у постачальників.