Гідроізоляція басейну своїми руками При будівництві басейну особливу увагу необхідно приділити його гідроізоляції, так як від цього залежить надійність і довговічність. www.aquarai.ru можна поділити на внутрішню і зовнішню.

Зовнішня гідроізоляція для басейну необхідно для того, щоб захистити чашу басейну від грунтових вод. Тому ще на будівельному етапі потрібно додати пластифікатори в бетон, які не тільки захистять басейн, але і зроблять його більш міцним.

Можна також захистити бетон проникаючими речовинами. Зазвичай для цього використовуються спеціальна мастика, яку можна придбати в спеціалізованих магазинах. Дані суміші заповнюють різні порожнечі і тріщини в бетоні, тим самим захищають його від впливу води та подальшого руйнування.

Внутрішня гідроізоляція включає в себе:

1. Також як і в попередньому варіанті, необхідно очистити поверхню підстави від бруду та пилу;
2. Тріщини і шви розшиваються і гідроізоляційна спеціальними матеріалами. Місця стиків потрібно заклеїти ущільнювальними стрічками;
3. Потрібно вирівняти внутрішню поверхню. Для цього використовується спеціальна штукатурка, а також цементна суміш;
4. Проводиться грунтованрия поверхні, після чого відбувається нанесення наступного шару;
5. Розчин наноситься за допомогою пензля. Особливо ретельно обробляйте шви, тріщини і різні отвори і пошкодження.

Зовнішня гідроізоляція відбувається наступним чином:

1. Стінки басейну відкопують по периметру;
2. Зачищають від забруднення і проводять огляд на наявність пошкоджень;
3. Якщо є місця з ушкодженнями, то це місце захищається;
4. Тріщини і шви потрібно зачистити, щоб потім обробити гідроізоляційним матеріалом;
5. Стінки басейну найкраще прогрунтувати, для цього використовуйте www.aquarai.ru Litokol. Потім необхідно на стінки басейну нанести проникаючу і обмазувальну ізоляція.


Можна також використовувати і рідку гідроізоляцію, яку потрібно нанести кілька шарів.

Необхідно пам'ятати про те, що для якісної гідроізоляції басейну необхідно виконувати цілий комплекс робіт, що включають в себе спочатку проникає, а потім обмазочный розчин. Виконуючи роботу окремо, ви не зможете домогтися оптимального результату. Вже після проникаючого розчину потрібно обробити поверхню розчином соляної кислоти. Потім змити звичайною водою, почекати висихання і обробити розчином кальцинованої соди. І тільки після цього можна приступати до нанесення обмазывающего розчину (мастики).