Антибактеріальні скла Антибактеріальне скло – матеріал, що знищує практично всі бактерії і мікроби, які опинилися на його поверхні, а так же не дає розвиватися грибка і цвілі.

Принцип дії простий – в саму структуру скла впроваджені іони срібла, з допомогою яких і досягається такий дивовижний ефект.

На сайті Our-Interior.com можна замовити www.our-interior.com, який чудово буде виглядати як у вас в квартирі. Фахівці знайдуть цікаві рішення, і будуть враховувати всі ваші побажання при оформленні проекту, де можна включити і антибактеріальні скла.

Справа в тому, що метаболізм мікроорганізмів різко йде на спад, коли вони контактують з іонами срібла, що зводить практично нанівець бактеріальну загрозу.

Антибактеріальні скла
Така якість особливо важливо при установці скла в теплому і вологому середовищі, яка найбільш сприятлива для розвитку всіляких шкідливих мікроорганізмів і цвілі, до числа яких можна зарахувати стафілокок, синьогнійна палички, кишкову паличку і тому подібні істоти, що загрожують здоров'ю.

Ще наші пращури помітили незвичайні властивості срібла. Найчастіше такі скла застосовуються в конструкціях, які потребують велику кількість світла, що пропускається, а так само в дверях і перегородках, і навіть для обробки стін і меблів.

Особливість цього матеріалу полягає в тому, що молекули срібла «дарують» свою стійкість до бактерій і цвілі цьому склу. Такий опір не згасає з часом і не залежить від часу доби, не реагує на зовнішні подразники, наприклад УФ-випромінювання і лише посилюється в теплому і вологому середовищі.