Кілька способів для шумоізоляції стін В квартирах багатоповерхових будинків часто люди страждають із-за підвищеного рівня стороннього шуму. З-за цього нерідко порушується комфортність проживання людей.

Проте в таких випадках не варто сильно засмучуватися, адже можливо виправити цю проблему. Для цього потрібно провести монтаж додаткового шару шумоізоляції на стінах. Щоб така звукоізоляція була насправді ефективною, потрібно уважно розібратися з основними властивостями звукових хвиль.

Щоб зайвий шум з сусідніх квартир не вступав у власне житло, необхідно встановити на стіну шар шумоізоляції.

З цією метою застосовуються різні матеріали:

#10102; Якщо відбувається відбиття звукових хвиль, то краще скористатися звукоізоляційними матеріалами, які мають хорошу щільність.

#10103; Якщо спостерігається поглинання і зниження звукової хвилі, то для цього випадку рекомендується використовувати спеціальні ізолятори звуку.

Самий елементарний і дешевий спосіб зробити шумоізоляцію, провести оштукатурювання поверхні стін. У зв'язку з тим, що штукатурка по щільності набагато вище, ніж цегляна стіна, відповідно звук стане не настільки інтенсивний. Однак, щоб зробити ефективну шумоізоляцію, доведеться нанести на стіни товстий шар штукатурки. Саме з цієї причини, зазвичай для цього користуються іншими матеріалами.

Шумоізоляція з використанням мінеральної вати

Даний матеріал має відмінний рівень звукопоглинання, тому після монтажу цього звукоізоляційного матеріалу сторонні звуки з сусідніх квартир не будуть чути. Але, зверху цього матеріалу знадобиться кріпити гіпсокартон.

Використання спіненого поліетилену

Крім цього, в якості шумоізоляційного матеріалу відмінно підходить спінений поліетилен. Однак такий матеріал є лише одним з компонентів звукоізоляції. Він встановлюється разом з пінофолом, пінопластом або ж базальтової ватою.