Як краще утеплити дерев'яний підлогу Багато районів на нашій планеті відрізняються особливою холодною зимою і сильними морозами. Через це кожна людина прагне зробити свій будинок максимально теплим.

Окрім утеплення стін також дуже важливо зробити теплими і підлоги, щоб взимку можна було ходити по ньому, не думаю про те, що можна застудитися. У багатьох будинках або квартирах підлога зроблений з дерева, так як такий обробний матеріал має безліч переваг.

В дійсно зовсім не обов'язково викликати майстрів, які зроблять підлогу теплим. Насправді нічого складного в цьому немає процес і кожна людина, яка вміє користуватися деякими будівельними приладами, може впоратися з цим завданням. Адже головне це бажання і наявність всіх будівельних матеріалів і обладнання. А в цій статті буде описано, якими способами найкраще утеплити підлогу.

Спосіб 1

Існує кілька методів утеплення дерев'яного статі. Перший і найпростіший полягає в тому, щоб постелити на поверхню підлоги спеціальний лінолеум, який володіє теплоізоляційними властивостями, а поверх нього покласти ковролін. Такий метод є найбільш простим і недорогим, але він насправді не вирішує повністю саму проблему, а лише частково допомагає зберегти тепло. Якщо немає грошей або ж необхідно тимчасово хоч трохи утеплити підлогу, то такий варіант буде найбільш підходящим.

Спосіб 2

Як краще утеплити дерев'яний підлогу
Більш поширений і відомий метод зробити підлогу тепліше це встановити систему тепла підлога. Завдяки подібній системі в будинку завжди буде відмінним мікроклімат і навіть в найхолоднішу пору року можна буде ходити по такій поверхні зовсім босоніж. Крім цього багато хто, напевно, знають, що дерево боїться вологи, і тому саме така установка теплої підлоги буде сприяти рівномірному і постійної просушування даного обробного матеріалу. Така система тепла відбувається через встановлення під підлогою спеціального нагрівального кабелю, який працює від електрики.

Спосіб 3

Третій спосіб утеплення підлоги полягає у використанні пінополістиролу. Такий матеріал має пористу структуру, через яку з'являється хороша теплоізоляція. Крім цього даний утеплювальний матеріал довговічний і його краще всього використовувати поверх ґрунту або ж у квартирі на першому поверсі. В квартирі пінополістирол укладається безпосередньо на бетон, що дозволяє виключити використання гідроізоляції шару.