Будівельний міксер IskraERO Будівельний міксер IskraERO не призначений для www.postroil.com, тому і компонування у нього зовсім інша, ніж у дрилів. Обидві рукоятки «рівноправні», завдяки чому машину комфортно тримати в руках — стоїш з прямою спиною, в природній позі.

До того ж форма ручок така, що насадку зручно рухати під час роботи з боку в бік.

З органів управління — тільки дві кнопки: пускова і блокуюча випадкове включення. Обидві розташовані під пальцями правої руки. Насадку вкручують всередину шпинделя. У процесі роботи вона сама затягується настільки, що зняти її можна лише з допомогою ключа. Мережевий кабель довгий, в гумовій ізоляції. М'який і гнучкий, на холоді він не дубіє.

Зі стандартним об'ємом (50 кг цементно-піщаної суміші) машина впоралася менш ніж за п'ять хвилин. Йде в комплекті мішалка сподобалася — досить довга, щоб не доводилося нахилятися, до того ж не залишає спресованих шарів на підлозі і стінах. Завдяки «правильній» геометрії спіралей насадка сама занурюється в суміш. В цьому криється її основна перевага — вона піднімає матеріал з дна.

Частоту обертання регулюють тільки одним способом — натисненням на курок. Кнопка широка і чутлива, з її допомогою зручно змінювати обороти по мірі необхідності.

Продумана компонування дозволяє працювати, не утомляясь. Потужна і продуктивна машина легко справляється з великими обсягами роботи, причому це стосується будівельної хімії» будь-яких видів — від лаків і фарб до шпаклівок і розчинів.