Як оформити інтер'єр ванної кімнати в стилі арт-деко Зародження стилю арт-деко датується ще двадцятим роками минулого століття. Інтер'єрний напрям відразу отримало визнання публіки і набуло відданих шанувальників.

Інтер'єр арт-деко", що уособлює достаток та впевненість, ідеально підходить для оформлення ванної кімнати.

Цьому стилю властиві складні геометричні форми. У ванній кімнаті, декорованому в дусі арт-деко, правлять бал давньоєгипетські мотиви, стилізовані образи птахів, сонця, рослин. Напрямок характеризується закругленими формами, плавністю ліній.

В якості оздоблювального матеріалу для стін ванної арт-деко варто вибирати підкреслено яскраву плитку, з допомогою якої допустимо оформляти і пол. Цей стиль поєднує в собі віяння етнічного напрямку, модерну і кубізму. Йому властивий металевий блиск, велика кількість слонової кістки, мармуру, лаковане чорне і червоне дерево, виблискуючі стрази.

Стіни можна декорувати ліпленням, дзеркалами в обрамленні розкішних рам, розписом. Ніші прикрашаються кам'яними виробами і античними вазами. Проте загальний вигляд простору ванної кімнати повинен залишитися лаконічним і суворим. Велика кількість деталей абсолютно не допустимо.

Органічно будуть виглядати фонтани і ковані решітки, вітається споруда подіумів, якщо дозволяють габарити приміщення. Переважати повинні чисті кольори: рубіновий червоний, соковитий синій, благородний зелений, яскравий оранжевий, срібний, золотий та радикально-чорний.

Арт-деко – це унікальне поєднання багатства і комфорту. Потрібно еклектична і сучасна сантехніка, об'єднує різноманітні напрямки та стилі. Припустимо мінімалізм, відсутність вульгарною позолоти супроводжується химерністю форм. Усі елементи сантехніки для ванни арт-деко повинні володіти продуманим до дрібниць дизайном.

Ідеально, якщо форма ванн, раковин і змішувачів є асиметричною, складною, ексклюзивною. Таке приміщення – не підходяще місце для предметів масового користування.

При виборі меблів для інтер'єру арт-деко, краще орієнтуватися на вироби з бамбука, натурального дерева, скла. Вітаються хромовані ручки комодів і шаф. В якості оздоблювального матеріалу доречні такі варіанти як слонова кістка й перламутр, чудовим рішенням стануть дорогоцінні камені. Меблі може бути створеною і з таких елементів, як мідь, бронза, хром і нержавіюча сталь.

Арт-деко – втілення комфорту і вишуканості.