Заміна електропроводки в квартирі Заміна електропроводки – це досить складний процес, який потребує не лише дотримання певних правил, але і наявності конкретних навичок і знань. Так слід пам'ятати, що заміна проводки повинна здійснюватися ще до початку будь-яких ремонтних робіт.

Це пов'язано, насамперед, з тим, що прокладка кабелів, перенесення розеток і вимикачів відбувається спільно з штроблением і свердлінням стін і стель. В результаті цих робіт досить легко нанести невиправний збиток вже існуючого ремонту. Не кажучи вже про те, що цим роботам супроводжує велика кількість пилу і бруду.

У зв'язку з цим elektrodoka.ru потребує не лише правильного вибору часу для її проведення, але ще й ретельного планування. Краще всього скласти схему проводки до початку робіт, а потім дотримуватися її. У цій схемі повинні бути присутніми не тільки всі розетки і вимикачі, а так само будь-які кабелі, за допомогою яких, наприклад, можна отримати доступ до мережі або ж підключити телевізор. Це дозволить позбутися від зайвих проводів. Крім того схема повинна враховувати і роздільне постачання електрикою кожної кімнати. Адже роздільне енергоспоживання є досить зручним не тільки з точки зору самої проводки, але і при відключенні електрики.

Заміна проводки повинна враховувати так ж потреби в електроенергії в конкретних приміщеннях. Так велика кількість техніки вимагає більшої напруги. Тому треба враховувати і її розташування поруч з тією чи іншою точкою підключення. При проведенні робіт з електрикою так само дуже важливим фактором є якість використовуваних матеріалів. Це пов'язано не тільки з надійністю самої електропроводки і стабільністю її роботи, але і з безпекою й довговічністю експлуатації.