Текстурування стін Якщо є велике бажання зробити зі стін, що то незвичайне, то можна спробувати текстурування. Даний вид обробки стін відрізняється своєю рельєфністю, постільною тоном і звичайно оригінальністю і красою.

Для www.postroil.com стін знадобиться малярна кисть, кисть спеціально призначена для текстурування і тканина. З матеріалів потрібні барвники, прозора глазур або лак, а також акрилова глазур.

Початком робіт є фарбування стін емульсійної фарбою світлого тону, завдяки цьому буде створено оттеняющий фон. До речі фарбувати можна і в кілька кольорів це зробить кімнату ще більш незвичайною.

Працювати потрібно в парі, обробляючи стіни вертикальними смужками шириною в пів метра. Так буде зручно і швидко.

Процес текстурування стін включає в себе кілька етапів. Спочатку наноситься глазур після цього на ній потрібно залишити довільні сліди користуючись пензлем. В ході цього потрібно утискує кисть так, щоб глазур занурювалися тільки кінчики щетинок. Після того як вкрите кілька смуг потрібно чистити кисть використовуючи ганчірку.

Текстурування стін
Після завершення цієї процедури потрібно почекати, коли висохне перший шар і приступити до нанесення другого. Як правило в якості другого шару використовується коллер іншого кольору. Закінчивши нанесення другого шару потрібно дочекатися поки стіна висохне і нанести на неї мінімум два шари лаку і в кінці шар глазурі.

Є кілька корисних порад щодо www.postroil.com. Так наносити текстуру потрібно відразу після нанесення глазурі на 1 кв метр стіни. В іншому разі глазур захолоне до початку текструрирования.

Якщо є бажання збільшити час схоплювання глазурі у вигляді www.postroil.com потрібно використовувати глянсову емульсійну фарбу, на такий фарбі глазур сохне кілька довше, ніж матовою. Остання порада стосується насиченості і рельєфності покриття.

Так от якщо хочеться зробити покриття більш текстурованим потрібно наносити спочатку глазур зі світлим відтінком, а поверх неї з темним. Це зробить текстуру більш об'ємною.