Споруда будинку і котеджу з пінобетону Малоповерхове будівництво котеджів, будинків з пінобетону здобуває велику популярність серед населення.

Будівництво з пінобетонних блоків вважається одним з найсучасніших, популярних, ефективних і швидкомонтованих способів будівництва житла, яке застосовується в zoloche.ua.

Використання в будівництві нового матеріалу гарантує економію коштів і часу на зведення стін.

Теплопровідність цього матеріалу набагато нижче, ніж у цегли. Це дозволяє, не застосовуючи додаткового утеплення, відбудовувати стіни будинку товщиною від 40 см пінобетоном, а цеглою від 60 см. Порівняно невелика вага пінобетону зменшує навантаження на фундамент будинку, що також забезпечує економію коштів.

Відносно низька міцність є основним недоліком, але це залежить від щільності пінобетону. Практика показує, що будівництво споруд з нього є найбільш економічним, перспективним і енергозберігаючим виглядом будівництва приватного житла.

Споруда будинку і котеджу з пінобетону
Споруда будинку і котеджу з пінобетону

Будинку з пінобетону мають ряд переважних особливостей:

1. Пожежостійкість;
2. Високі екологічні стандарти;
3. Піноблоки легко обробляються;
4. Чудові теплоізолюючі властивості;
5. Довговічність;
6. Економія коштів.

Кладка блоку проводиться на спеціальний клейовий склад, щоб максимально зменшити товщину шва до 1-3 мм, таким чином, усуваючи тепловтрати будинку і запобігаючи появі «містків холоду».

Застосовуючи пінобетон в будівництві необхідно врахувати деякі особливості. При використанні піноблоків з низькою щільністю потрібне обов'язкове зведення залізобетонного, колонно-ригельного каркаса.

Споруда будинку і котеджу з пінобетону
Споруда будинку і котеджу з пінобетону

Дана конструкція бере на себе всю основну масу будови і дозволяє мінімізувати навантаження на стіни, рівномірно розподіляючи вагу, завдяки чому в кілька разів збільшується сейсмічна стійкість будівлі.

При використанні в будівництві вашого будинку цього унікального, теплоізолюючого матеріалу Ви відчуєте чималу економічну вигоду в ході подальшої експлуатації, витративши набагато менші кошти як на обігрів в зимовий період, так і на охолодження приміщень у літній.