Поради щодо вибору недорогий ударної дрилі Наявність дрилі є обов'язковою умовою повноцінності набору домашнього майстра: час від часу виникає необхідність зробити отвори, що без дрилі ніяк неможливо.

Якщо вибирати серед самих недорогих моделей дрилі, то найбільш перевіреними варіантами є:

1. Black and Dekker CD 51 CRE. Дуже якісний малопотужний інструмент (500 Вт), оснащений металевий швидкозатискний патрон і ударною функцією. Пластик відрізняється високою якістю, а ручка – зручністю. Робота не супроводжується ніяким скреготом, однак потужності інструменту навряд чи вистачить для того різання отворів великого діаметру.

2. Skil 6389 AA. Перевага в ціні в порівнянні з попередньою моделлю цілком пояснюється наявністю переваг. Пластик дуже міцна, зручна ручка, реверсний регулятор більш зручний і надійний. Наявність потужного движка в 710 Вт дає можливість охопити весь спектр потенційних домашніх потреб, при чому діаметр отворів може бути і значним. Також цієї моделі цілком піддасться цегляна стіна, а ось при свердлінні бетону важливо спостерігати помірність в роботі. Наявність зручного регулятора дозволяє мати значну зручність у закручування саморізів: потреба у шуруповерти сама собою відпадає. Шум при роботі дрилі невеликий, а сам звук відрізняється приємністю, м'якістю і відсутністю скрежетания. Надійність інструменту також підтверджується тим, що даний бренд є відділенням корпорації Bosch: за якість збірки інструменту можна не хвилюватися.

3. Зубр ЗДУ 680 R. Дана вітчизняна модель відрізняється недорогою ціною: в середньому, на 500 рублів дешевше попередніх

Поради щодо вибору недорогий ударної дрилі
моделей. Фахівці відзначають якість збірки, як середнє: це те ж саме стосується і пластику, використовуваного в корпусі. Все це видно неозброєним оком, але дешевизна інструмента все це пояснює. Інструмент досить непоганий, маючи оснащення реверсом і ударною функцією. Зовнішність його не помітна, але апарат надійний, при потужності в 680 Вт.

4. Hammer UDD 710. Ще один недорогий варіант для побутового використання. Потужності в 710 Вт цілком вистачає, щоб покрити побутові потреби – отвори можуть бути виконані не тільки в деревині, але і в цеглі, металі та бетоні. Патрон має ключовий тип, що гарантує надійне кріплення свердел. До недоліків моделі відносять її громіздкість і дешевизну пластику, источающего стійких хімічний запах.