Дворучна кутова шліфувальна машина Delmaxx DAG 125-9 Ергономіка: машина справляє двояке враження. Стриманий і функціональний дизайн, якісна проробка деталей, покритий дорогий порошковою фарбою редуктор - загалом, серйозний апарат.

Однак вага і габарити ніяк не в'яжуться з розміром відрізного диска. Технічні дані теж викликають сумніви в раціональності конструкції. Так, частота обертання вала - всього 8000 оборотів в хвилину - оптимум для 150-го кола і навіть згодилася б для 180-го! Інакше як «марнотратством» такий підхід до вибору частоти не назвеш.

Претензії до www.postroil.com на цьому не закінчуються. Спроба встановити диск успіхом не увінчалася -фланець і затискна гайка виготовлені так, що 2,5-міліметровий коло зафіксувати ми не змогли. Експериментів не проводили, але, судячи з усього, прокручуватися не будуть кола з товщиною від трьох міліметрів. Миритися з таким положенням справ навряд чи хто стане не стали й ми. Спроба знайти сумісні фланці з розряду нормальних з ходу не вдалося, проточувати деталі на верстаті, усуваючи дефект, у нас не було можливості. З становища вийшли, виготовивши прокладку невеликого діаметру з 2,5-міліметрового диска, попрацювавши кусачками.

По відношенню до «расходке» варварство. Сподіваємося, що дефект «разовий» і обумовлений браком конкретного екземпляра або партії. Щодо ергономіки. www.postroil.com - типовий представник «двуручников» і відрізняється від більш солідних (150, 180 і 230 мм) «колег» тільки вимикачем: допоміжна кнопка служить не для блокування випадкового запуску, а для фіксації нажатого положення. Втім, є і ще один відступ від «законів жанру» - додаткова рукоятка встановлюється тільки два, а не три положення.

Правила роботи з інструментом: після включення інструменту ставлення до нього змінюється на більш лояльне - працює www.postroil.com тихо і плавно. Сторонні призвуки виникають тільки при вибігу, і то лише перед самою зупинкою. До речі, великих люфтів редуктора і кнопки фіксації шпинделя помічено не було -теж «плюс».

Головні нарікання, що виникли в процесі різання, обумовлені громіздкими габаритами і великою вагою. Страждає оглядовість - в умовах тесту вона здалася не найкращою. www.postroil.com погано почуваєш, що призводить до невірних рухів і помилок. Природно, що при таких габаритах глибина різання не виявилася видатною - 26 мм при вертикальному положенні корпуса і 27 - при горизонтальному.

А ось чим Delmaxx сильний, так це енергооснащеністю. Показати гідний результат по швидкості різання не завадили ні занижені обороти, ні посереднє зручність виконання даної операції. До речі, ступінь нагріву двигуна і редуктора теж варто занести в актив - температурний режим інструмент тримає відмінно.

Які плюси інструменту: враховуючи дивний «характер» інструмента, ми б не ризикнули рекомендувати його для виконання типових завдань. Радити монтувати збільшений кожух і працювати великими дисками (150 і 180 мм) на оптимальною для них швидкості теж не вправі - чинити так забороняє інструкція. Однак ми знаємо сферу діяльності, в якій «болгарка» повинна себе проявити, - робота по каменю. Відомо, що штроблення стін, різання цегли та інші дії, що супроводжуються повним зануренням диска в тіло заготовки, пов'язані з збільшеним навантаженням на двигун. Ось тут-то і підійде Delmaxx з потужним двигуном і налаштуванням редуктора на підвищений крутний момент.

Вартість від 1500 руб.

Є бажання отримати www.aamp.ru за низькою ціною? Тоді поспішайте оформити замовлення на сайті www.aamp.ru при великих замовленнях думаю можна домовитись про хороші знижки.