Як утеплити гаражні ворота Часто буває так, що подбавши про теплоізоляції всіх поверхонь гаража, загальний ефект таких дій залишається недостатнім, якщо упустити ворота: займаючи майже ?

частина стіни, вони також потребують утеплення.

Найчастіше стулчасті ворота утеплюються одним з трьох способів:

1. Пінопласт. Кращий варіант для утеплення воріт, завдяки своїй здатності добре зберігати тепло, при повній відсутності водопоглинання. Також дуже важливий легкий вага матеріалу, що в сукупності з зручною для укладання формою дозволяє уникнути помітного ускладнення або потовщення воріт. Сама укладання починається з чищення внутрішньої поверхні стулок, з подальшим фарбуванням або накладкою бітумної гідроізоляції, хоча подібні заходи не є обов'язковими. Обрешітку роблять з дерев'яних планок 50х50 мм – все залежить від товщини бортиків воріт. Що стосується кроку, то він найчастіше знаходиться у межах 30-50 см, що найбільш зручно для укладання порізаних листів пінопласту. При монтажі пінопласту в якості клею досить часто застосовують монтажну піну, також забезпечує додаткову ізоляцію. Поверх покладеного пінопласту краще облаштувати також декорирующий шар фанери або панелей, які заодно захистить утеплювач від руйнівних впливів.

2. Пінополістирол. Перевага екструдованого пінополістиролу над пінопластом полягає насамперед у його більшої жорсткості і найкращою ступеня термоізоляції. Щоб уникнути додаткової гідроізоляції, краще брати матеріал з фольгою на одній стороні. Завдяки свій міцності, пінополістирол не потребує монтажної решетування, і може монтуватися

Як утеплити гаражні ворота
самостійно за допомогою спеціального клею або рідких цвяхів. Для герметизації стиків найчастіше застосовується монтажна піна, також вона може застосовуватися замість клею при укладанні пінополістиролу на метал. Фінальне декорування проводиться одним з легких матеріалів: це може бути фанера, панелі або дерев'яні планки

3. Фольгований поліетилен. Найчастіше даний тип утеплення застосовується у ролі допоміжного, до одного з вищеперелічених способів. В даному випадку одна зі сторін спіненого поліетилену ламінується фольгою, що до хорошої теплоізоляції додає захист від вологи. При укладанні матеріалу також не потрібно обрешітка – його можна просто наклеювати на чисту поверхню металу за допомогою спеціального клею. Завдяки легкості і гнучкості матеріалу, його можна укласти в самих важкодоступних місцях.