Дизайнерські поради про те, як прикрасити інтер'єр Декоративне оформлення приміщення необхідно виконати в єдиному стилі, що дозволяє прикрасити інтер'єр і надати кімнаті домашній затишок. Крім красивою зручною меблів і настінного декоративного покриття, в приміщенні необхідно якісне освітлення.

Продумане розташування світильників здатне надати кімнаті зоровий об'єм, підкреслити її позитивні якості і створити позитивне естетичне сприйняття.

Для додаткового дизайнерського оформлення приміщення використовуються найрізноманітніші предмети: вази, дзеркала, невеликі статуетки, живі квіти і сімейні фотографії. На стінах доречні репродукції відомих художників, виконані в світлих, життєрадісних тонах морські пейзажі і натюрморти. Дизайнери стверджують, що справжню красу і неординарність створює асиметрія, розташовані в удаваному безладді предмети зорово сприймаються краще.

Прикрас не повинно бути багато, у великій кількості вони можуть створити враження зайвої строкатості і перевантаженості приміщення. Те ж відноситься і до фотографій, тварини дуже фотогенічна, але надлишок зображень кішок і собак можна назвати ознакою поганого тону. Вдало доповнить оформлення приміщення продуманий безлад на книжковій полиці, виставлені під лінійку книги виглядають нудно і не викликають належного зорового сприйняття.

Сприйняття ґрунтується на контрастах. Вишукана полірування меблів або дорогі світильники вдало поєднуються з грубою поверхнею дикого каменю або кованим металом, дизайнери вміло використовують такі поєднання для оформлення інтер'єрів.