Монтаж вентильованих фасадів Вентильовані фасади можна монтувати в будь-який час року. Однак необхідно реально оцінювати власні можливості. Іншими словами, подібні конструкції краще створювати тоді, коли всі інструменти та матеріали в наявності.

На сайті gra-do.ru можна отримати повний спектр послуг по монтажу та виробництва навісних вентильованих фасадів. Тільки в цьому випадку, збірку циркуляційного простору, можна здійснити в короткі терміни. Ось тому, навіть взимку дозволяється займатися облицюванням зовнішніх стін будинку. Треба лише закріпити металевий каркас і заповнити його утеплювачем.

Монтаж вентильованих фасадів
Направляючі профілі та несучі, можуть бути з оцинкованої сталі або алюмінієвими. Тут, важливо акцентувати увагу на вартості матеріалів. Таким чином, зупиняємося на оцинковці.

Фіксуємо профілі з допомогою саморезов, але при цьому відразу ж, заводимо під них пароізоляційну плівку. Вона забезпечить захист від конденсату, якщо утеплювач влітку буде давати паровий ефект.

До речі, сам утеплювач можна закріпити металевим кріпленням. А плівка, проткнутая в декількох місцях, послужить додатковою вентиляцією для стін. Крім того, вони будуть охолоджуватися за рахунок зовнішнього притоку повітря від покрівельного простору.

Адже верхня частина монтованої фасаду буде безпосередньо примикати до нижньої крайки покрівельного матеріалу. У той час як нижня основа, стане своєрідним захистом від вогкості. Там можна використовувати щільний пінопласт, оброблений бітумною мастикою. У підсумку, стіни отримають захист від вологи і не намокати від утеплювача.