Переваги використання газобетонних блоків в будівництві Кладка з цегли, завжди залишалася популярною серед будівельників. Однак, зі змінами в запитах і появою нових матеріалів, привабливість отримав газобетон.

Він анітрохи не поступається цеглі, навіть трохи перевершує його по теплоізоляції.

Зайшовши на сайт www.soley-tm.ru можна ознайомитися з широким спектром будівельних матеріалів. Говорячи про газобетоні, можна зазначити, що працювати з ним набагато простіше, ніж з іншими виробами, він охоче піддається різанню, з його допомогою можна отримати ідеально рівні стіни. Свою роль відіграє і ціна такого матеріалу, вартість будівництва будинку з нього, істотно нижче, ніж з того ж цегли.

Газобетон хоч і об'ємний за свої розмірами, зате його маса менше, це дуже важлива перевага подібного вироби. Кладку з нього досить робити в один ряд, що економить витрату матеріалів.

Переваги використання газобетонних блоків в будівництві
За тепловим характеристикам, він є вигідним варіантом для будівництва, немає необхідності його додатково утеплювати. Крім того, не потрібно попередньо штукатурити стіни, можна обійтися і фінішною шпаклівкою.

За рахунок того, що блоки мають пористу структуру, повністю виключається поява конденсату на поверхні кладки. Газобетон здатний відштовхувати вологу, в теж час, зберігати тепло в будинку.

Для тих, хто дуже рідко відвідує заміський будинок, не складе труднощів його нагріти, адже облицювання стін з таких блоків, витримує перепади низьких температур. Повсюдне застосування, матеріал отримав в малоповерховому будівництві, коли економія коштів, має важливе значення.