Металопластикові труби Прилягання поліетиленових шарів до алюмінієвого настільки щільне, що труба являє собою монолітну структуру і не розшаровується при перепадах температури, при механічних впливах.

«Зшитий» поліетилен забезпечує низьку теплопровідність, відмінну звукоізоляцію, стійкість до впливу агресивних рідин, високі гігієнічні властивості, а також полегшує вага труби і захищає алюмінієвий шар від корозії. Гладка внутрішня поверхня труб Multyrama істотно збільшує їх пропускну здатність (у порівнянні з металевими) і знижує ризик заростання умовного проходу.

Проміжний шар алюмінію гарантує високі міцнісні характеристики і низький коефіцієнт лінійного розширення, забезпечує збереження геометричної форми при монтажі і експлуатації. Крім того, шар алюмінію виконує функцію антикислородного бар'єру.

Prandelli S. r.l. пропонує широкий вибір метало-полімерних труб Multyrama. За технічним розмірами їх можна підрозділити на три групи:
- з товщиною стінки 2 мм і шаром алюмінію не менше 0,4 мм;
- з товщиною стінки понад 2 мм і шаром алюмінію не менше 0,4 мм;
- з товщиною стінки 2 мм і товщиною шару алюмінію не менше 0,2 мм.

Остання група, в яку входять труби діаметром 16 і 20 мм, створена недавно. Зменшення товщини алюмінієвого шару до 0,2 мм дозволило, при збереженні всіх характеристик труби надати їй більшу гнучкість і поліпшити монтажні властивості. Найближчим часом нова продукція з'явиться на російському ринку.

Вартість труби від 60 рублів за погонний метр.

Якщо у вас намічається оздоблення фасаду roof-facade.com вашого заміського будинку, тоді можу порекомендувати вам хороший інтернет магазин з продажу сайдінга за низькими цінами. Ось тут roof-facade.com ви знайдете потрібні матеріали.