Типи натяжних стель Залишати стеля просто побіленою зараз не модно, краще всього використовувати натяжна матеріал. Він більш практичний, в плані естетики та методів збирання.

Виглядає подібна конструкція дуже навіть красиво, з іншого боку, досить і вологої ганчірочки, щоб полотно протерти від пилу.

Звернувшись на сайт potolokmt.ru можна замовити якісні натяжні стелі. Так як, у всіх смаки різні, то доводиться вибирати індивідуально. Комусь подобаються тканинні натяжні стелі, іншим навпаки, вироби з плівки. Обидва варіанти мають право на існування, проте другий найбільш привабливий, адже в ньому відмінна пластичність і текстура.

За принципом установки, розрізняються два методу: гарячого натягу і холодного. У першому випадку доводиться використовувати теплову гармату. При холодному монтажі, необхідно робити все вручну, що не дуже зручно. Тому, цей варіант поки що не прижився.

Типи натяжних стель
Враховуючи характер експлуатації квартири, адже трапляються і непередбачені ситуації, стелі йдуть шовні і безшовні. Варто зауважити, другий тип переважніше для приміщень, де площа житла невелика. Для першого варіанту доречніше об'ємні простору, коли потрібно використовувати кілька відрізків полотна.

За кольором і фактурі існує безліч моделей: глянцеві і матові, з додатковим підсвічуванням або вбудованими світильниками. В цілому ж, щоб вибрати оптимальний варіант натяжної стелі, необхідно визначитися з дизайном. Дуже добре зарекомендувала себе фотодрук на плівці. Готові малюнки вдало вписуються в інтер'єр приміщення квартири.