Як правильно потрібно кріпити до стелі, ламінат Ще зовсім недавно таке покриття як ламінат вважалося тільки виключно підлоговим. Але комусь випадково прийшла ідея обробити стелю даними будівельним матеріалом і потім вже його почали застосовувати з кожним днем все частіше.

Якщо правильно підібрати колір, то стеля покрита ламінатом виглядає досить красиво і дуже оригінально. Якщо обробити підлогу таким будматеріалом нескладно, але природно, що стеля теж нітрохи не складніше. З даною роботою може впоратися майже кожен чоловік, якщо він при цьому буде дотримуватися нижеописанную інструкцію.

Інструкція

Для початку необхідно буде з точністю до сантиметрів заміряти периметр стелі. Потім ще треба буде прорахувати кількість рейок, які необхідно буде кріпити для решетування на відстані один від одного близько 50 див. Приготуйте і розпиляєте необхідну кількість рейок на всю поверхню стелі.

Після цього також дуже важливо оцінити зовнішній стан самої стелі. Тобто якщо на стелі є старий шар штукатурки, то її доведеться зняти. Те ж саме потрібно буде зробити і з будь-якою іншою обробкою.

Потім візьміть будівельний крейда, рулетку і ретельно і точно відміряйте і прочертите в тих місцях, де будуть кріпитися рейки. Використовуючи дриль з необхідною насадкою, просвердліть у кожному наміченому місці, якщо, звичайно ж, бетонна стеля. Потім прикріпіть кожну рейку через 50 см один від одного допомогою дюбель – цвяхи. Але якщо поверхня стелі зроблена з більш м'якого матеріалу, то для кріплення необхідно застосовувати шурупи.

Як правильно потрібно кріпити до стелі, ламінат
Під час кріплення рейок необхідно ретельно стежити за тим, щоб грати в кінцевому підсумку вийшла ідеально рівною. Якщо стеля саме по собі нерівний, то потрібно буде використовувати рейки різної товщини, щоб вирівняти поверхню.

Не варто забувати про електричні дроти, які ні як не повинні зачіпати або заважати під час процесу. Найкраще заховати і помістити їх в спеціальні кабельні канали. На самій поверхні ламінату потрібно буде заздалегідь випиляти всі необхідні отвори для люстри і вентиляцію.

Рекомендовано приступати до укладання ламінату на стелю саме від далекого кута з лівого боку. Зазор між стіною і листом ламінату повинен бути в 1-2 див. Кріпити кожен лист необхідно по черзі. Якщо останній лист виявиться більше, ніж потрібно, то акуратно його розпиляєте. На завершення приклейте або прикрутіть спеціальний, декоративний плінтус, щоб стеля був красивим по краях.