Принади каркасних заміських будинків На сьогоднішній день каркасні будинки є сучасним видом нерухомості. До того, як з'явилися сучасні будматеріали, деревина вважалася найбільш поширеним, зручним і найкращим матеріалом.

І навіть, незважаючи на появу доволі нових технологій у наш час, дерево, як будівельний матеріал, що використовується досить часто.

Якщо раніше www.белый-яръ.рф зводилися повністю з деревини, то на сьогоднішній момент більш раціонально використовуються природні ресурси. Для будівництва своїх будинків люди все частіше вибирають саме каркасну технологію. Така технологія широко застосовується в багатьох розвинених країнах, таких як Німеччина, Японія, Канада, Скандинавія.

У Канадському холодному кліматі дев'яносто п'ять відсотків будинків (включаючи нежитлові будівлі) будуються саме за каркасною технологією. Також і в інших країнах з холодним кліматом вона найбільш поширена. Зведення каркасних, каркасно-збірних, каркасно-панельні, каркасно-щитових будинків дозволяє будувати як недорогі заміські будинки, так і великі котеджі.

Принади каркасних заміських будинків
Термін служби каркасного дерев'яного будинку сягає ста двадцяти - ста п'ятдесяти років. Вартість таких будинків від вартості традиційних цегляних будинків і зрубів значно відрізняється.

Для них можна зводити більш дешеві фундаменти, що не скажеш про фундамент класичного будинку, становить тридцять відсотків кошторису будівництва. Також немає необхідності використовувати досить важку будівельну техніку, яка вимагає не малих фінансових витрат.

Каркасний www.белый-яръ.рф має здатність зберігати тепло маючи досить невелику товщину стін конструкції, на відміну від цегляних будинків і зрубів. У середній смузі Росії, для дотримання вимог теплосбережений, товщина зовнішньої стіни при будівництві будівлі по каркасної технології повинна бути всього 15 сантиметрів, при будівництві будинку з бруса - 20 сантиметрів, а при будівництві цегельного будинку - 50 сантиметрів.

Каркасні будови унікальні ще й тим, що оптимальне будова стін можна підібрати для різних погодних умов. Поєднання деревини, утеплюючих та ізоляційних матеріалів, при найбільш ефективному їх використанні, дозволяє будувати, при не великих змінах, теплий і зручний будинок в будь-якому регіоні країни. При цьому індивідуальність і універсальність каркасної технології створює каркасний будинок для безлічі людей привабливим.

Принади каркасних заміських будинків
За сучасними технологіями не складе праці звести будинок в будь-який час року в короткі терміни. Несучі конструкції, як правило, виготовляють з бруса, каркас є жорсткою конструкцією. Утеплення стін зазвичай проводиться мінеральною ватою.

Прокладається утеплювач пароізоляцією. Кожне відповідальне з'єднання і місце дерев'яної конструкції, які впливають підвищеної вологості, просочується антисептиком, значно підвищуючи тим самим термін служби даної конструкції.

Деталі конструкції між собою з'єднані сучасними прийомами, з застосуванням нержавіючих металів (саморізи, куточки, пластини), що надають конструкції значну міцність. Варто відзначити, що саме міцність каркасних будівель є причиною їх широкого розповсюдження в Японії - найбільш сейсмічно небезпечній країні.

Принади каркасних заміських будинків
Будинки зі схожою конструкцією, завдяки можливості обробки досить різними оздоблювальними матеріалами, можуть виглядати абсолютно по-різному. Стіни, стелі і підлоги, з-за особливостей конструкції, дійсно рівні, а всі внутрішні комунікації ховаються всередину стін, що покращує і полегшує якість обробки. Стіни каркасних будинків не схильні до усадки, тому вони можуть відбуватися відразу після установки.

Каркасні технології домобудівництва перспективні, особливо для такої країни, як наша, з її великою географією. Саме такі технології допомагають успішно вирішувати завдання по забезпеченню наших громадян сучасним, комфортним та доступним житлом. На сьогоднішній момент каркасне домобудівництво використовується для зведення як житлових споруд, так і багатьох інших споруд.