Набір інструментів для малярних робіт До малярних робіт, відносяться роботи, пов'язані з фарбуванням та побілкою поверхонь. Основними інструментами для цього будуть пензлі, шпателі, фарбопульти та валики.

Шпателі використовують ще до малярних робіт. З їх допомогою поверхню ґрунтують і вирівнюють.

Шпателі можуть бути різного розміру, від декількох сантиметрів до півтора метрів. Вони бувають гумовими, пластмасовими і металевими. Після того, як ви визначилися з купівлею земельної ділянки, вам може, приміром, знадобитися його межування, ecos.pro якщо ділянка передбачає наявність кількох власників. Будівництво будинку та ремонтні роботи можуть бути проведені під ключ.

Набір інструментів для малярних робіт
Для фарбування та побілки великих площ користуються спеціальним фарбопультом. Цей інструмент являє собою балон для фарбувального або побелочного складу з насосом. Насос, нагнітаючи повітря в балон, сприяє рівномірному розпорошення складу на поверхню. Для покриття стелі користуються фарбопультом з довгим патрубком, він дозволяє працювати без драбини і козел.

У малярних роботах застосовують кілька різновидів кистей. Це торцювання, макловиці, ручники, фільончасті флейцеві кисті. Кисті-торцівки використовують для вирівнювання свіжого шару фарби. Макловиця – це велика кисть для побілки, має трубчасту ручку-насадку для покриття стелі.

Найпростіші кисті називаються ручниками, вони розрізняються по жорсткості і можуть використовуватися повсюдно. Фільончасті кисті виготовляють з м'якої щетини або борсукового ворсу, вони незамінні в декоруванні та розпису стін. Флейцеві – потрібні для розгладження поверхні після роботи грубими китицями. Малярні валики допомагають зробити фарбування і побілку рівніше, швидше і без патьоків. Матеріалом валика може бути хутро або поролон.