Засіб від грибка і цвілі Кожен господар свого будинку дбати про затишок своєї сім'ї. Ми всі знаємо, що волога – найгірший ворог наших стін. З-за неї виникають всім відомі «захворювання стін», такі як грибок і цвіль.

Вони можуть розміщуватися не тільки на стінах, але і на стелях.

Зазвичай чорні плями, які повинні вже вас заворошить і привернути до себе увагу, говорять про перших симптомах захворювань стін». З часом вони розростаються і розходяться по стінці, так і виникає грибок. Якщо деякі люди думають, що ці плями тільки розбавляють красиві стіни (стелі) Вашого будинку своєї отвратительностью, не впливаючи на людське здоров'я, то вони дуже помиляються. Подібні чорні плями з часом починають виділяти дуже шкідливі токсичні речовини, які згубно впливають на наше самопочуття. Людина під їх впливом стає дуже дратівливим, відчувається підвищена втома, у деяких людей з-за грибка було відмічено розвиток цирозу печінки. Так само, спостерігаються випадки, коли з-за грибка стін проживає в цьому «хворому» приміщенні людина часто хворіє, у нього виникають всілякі алергії.

Щоб прибрати цю гидоту з наших стін нам треба виконати кілька нескладних дій, які займуть зовсім небагато Вашого особистого часу. Для початку ретельно очищаємо поверхню до повного її очищення від плям, після чого розкриваємо антисептиком, спеціально призначеним для «лікування стінок від грибків і цвілі».

Засіб від грибка і цвілі
Засіб від грибка і цвілі

Препарат «Абедіс 06» буде відмінним вибором для оброблення стін. Для початку розчин розводимо водою в пропорції 1:2. У разі сильного забруднення поверхні, залишаємо розчин у чистому вигляді. Після приготування розчину починаємо наносити засіб на стінку. Робити це можна звичайною кистю. Після цього залишаємо приміщення на 24 години, щоб дати розчину вбратися в очищувану поверхню. Після чого промиваємо водою. Тепер Ваша стіна «здорова» і на ній можна починати ремонтні роботи.

Будьте обережні під час обробки стін спеціальними препаратами. Рекомендується використовувати спеціальні рукавички, які захистять Ваші руки від прямого контакту з розчином, який може якось нашкодити їм. Так само не допускайте попадання засобу в очі, в іншому випадки акуратно і дуже ретельно промийте око до повного очищення від розчину.

Нехай Ваші стіни завжди будуть здоровими»!