Безшовні тканинні стелі переваги та слабкі місця У наш час великою популярністю користуються тканинні стелі, які мають вигляд полотен з тонкого еластичного матеріалу. Надалі даний матеріал натягується на особливий каркас, який називають багетом.

Широка популярність такого варіанту обробки стелі обумовлюється доступністю, ефективністю і простотою монтажу, до того ж, тканинна безшовна стеля – важливий декоративний елемент в будь-якому приміщенні. stroy-57.ru про внутрішній обробці можна на сайті «Строй57».

Безшовні тканинні стелі переваги та слабкі місця

Натяжні полотна, з допомогою яких обробляються стелі, дозволяють максимально вирівняти і зробити привабливими, причому для цього не потрібно багато фізичних сил і матеріальних ресурсів.

Матеріал і його позитивні якості

Якщо порівнювати безшовні тканинні стелі з аналогічними, але виробленими з ПВХ, то на користь перших виділяють такі переваги:

• немає швів. Справа в тому, що полотна передбачається досить великих розмірів, які іноді можуть досягати по ширині 5.1 метра. Це дає можливість використовувати конструкцію для обробки стель у великогабаритному приміщенні;
• монтувати безшовний стелю можна в геометрично складній приміщенні. Замовляючи полотно, вам не потрібно давати інформацію стосовно точних розмірів площі, де планується монтаж конструкції. Матеріалу завжди вистачить, а те, що залишиться, буде усунута за допомогою особливо ножа;
• при бажанні, в майбутньому таке полотно можна перефарбувати;
• тканинне полотно без особливих проблем витримає 4 циклу фарбування з використанням акрилових фарб;
• сторонні запахи і випаровування відсутні;
• відмінні антистатичні властивості, які дають можливість тканинним полотнам не затримувати на своїй поверхні пил;
• монтаж досить простий, для реалізації чого не потрібно використовувати теплову гармату.

Тканинні стелі і їх недоліки

Але, варто бути чесним, такий вид обробки відрізняється і певними негативними якостями, з цієї причини, вибираючи між ПВХ-стелею або тканинним аналогом, слід піддати аналізу як плюси, так і мінуси обох варіантів. Так, з мінусів тканинного стелі виділяють:

тканинні полотна не можна демонтувати і монтувати повторно. Одним словом, вони одноразові;
• не передбачаються глянцеві і дзеркальні фактури. Тканинна безшовна стеля може бути лише матовим;
• колірних рішень не так багато, якщо порівнювати з ПВХ-полотнами. Однак, варто зауважити, що деякі варіанти можуть похвалитися своєю оригінальністю (наприклад, це може бути напівпрозоре полотно, варіант з блиском і багато іншого).

Тканинні натяжні полотна: розбір міфів

Багато хто сумнівається в якості та експлуатаційної приналежності тканинних стель. Наприклад, багато хто вважає, що тканинні стелі кілька экологичней, порівняно з ПВХ-виробами, однак, це не так.

• Основа тканинного стелі також проводиться з штучного матеріалу – поліестеру, який просочується поліуретаном і покривається фінішним захисним лаковим шаром, який передбачає захист від пилу, вологи і різної бруду. Незважаючи на те, що матеріал – не натуральний, він не несе ніякої шкоди здоров'ю людини. Все, що вам необхідно – запросити гігієнічний сертифікат на продукцію у продавця;

• багато помиляються щодо питання водонепроникності виробів. Звичайно, стеля зможе утримувати вологу певний час, однак, нетривалий час. Як тільки вода виявиться на поверхні матеріалу, з часом вона буде просочуватися через його пори. Якщо водяний потік буде неабияк великим, він просто зірве полотно з багета.