Натяжні стелі з фотодруком В останні роки для оформлення інтер'єрів в будинках і квартирах все більший інтерес викликають натяжні стелі з фотодруком. Колись давно при проектуванні стельових систем застосовувалися звичайні матеріали, сьогодні ця ситуація змінилася кардинально – так вийшло завдяки сучасним технологіям: прості люди можуть успішно створювати дійсно красиві, при цьому оригінальні зображення.

Натяжні стелі (з використанням художньої фотодруку) – прекрасний спосіб створити у себе вдома цікавий дизайн, подібне рішення додає шарму, унікальність в загальну концепцію інтер'єру приміщення.

Якщо у вас є басейн, можна поставити www.bassein-servis.ru і запобігти поломку обладнання. Завдяки використанню спеціального принтера, широкоформатний друк можна наносити на сучасні натяжні стелі. Перш ніж робити замовлення натяжної стелі з фотодруком, варто пройти консультацію у дизайнера інтер'єрів – такий фахівець обов'язково підкаже цікаві теми, хороші варіанти для оформлення будь-якого приміщення – хоч дитячої кімнати, хоч спальні або вітальні.

Натяжні стелі з фотодруком
Та технологія, за допомогою якої роблять елементи фотодруку для натяжної стелі, відкриває великі можливості: можна наносити досить барвисті, різноманітні зображення (довільні картини також можна використовувати). Багато людей вибирають для себе абстрактні малюнки, популярністю користуються художні фотографії. Натяжна стеля, прикрашена фотодруком, виглядає оригінально – як у звичайних жилих приміщеннях, так і в офісних приміщеннях. Він обов'язково додасть в наявний стиль певну неповторність, елегантність, а також свій особливий шарм – завдяки всьому цьому будинок або квартира будуть відрізнятися від інших.

Особливо часто фотодрук наноситься на ПВХ і безшовні натяжні стелі. Дуже гідно виглядає поверхня без швів і стиків, які здатні спотворити малюнок і за рахунок цього зіпсувати вигляд всього стелі, всю естетику зображення, яке на нього нанесено. За допомогою безшовної технології можна створювати зображення яких-завгодно кольорів і розмірів на навісних стелях. Фотодрук на натяжні стелі може бути нанесена навіть у тому випадку, якщо поверхня є матовою. Для друку зазвичай вибирають чорнило високої якості, які легко протистоять волозі, протягом довгих років зберігають свій первозданний зовнішній вигляд, колір зберігає яскравість. Чорнило готують з екологічних матеріалів, вони абсолютно безпечні для людського здоров'я.

Будь-який виробник охоче надасть покупцям каталоги, де можна подивитися тисячі варіантів художніх натяжних стель. Тут можна по достоїнству оцінити все різноманіття пейзажів, графічних зображень, фотографій.