Гардеробна своїми руками на мансарді Якщо є мансарда, то це цікаве рішення, щодо встановлення вбиральні під дахом. Це раціональне рішення по функціональності приміщень, але не дуже зручно за похилої стелі.

Такий гардероб, розташований на мансарді навіть при розмірах 2х2,4м не дуже зручний, з-за схильності стелі. Саме тому краще всього під похилим дахом не мати гардеробну, а хай приміщення використовується, як зазвичай – комора або горище. Але якщо ви вирішили все таки на виконання вбиральні в такому незручному місці, то перевірте спочатку обов'язково висоту аттиковой стіни.

Якщо її величина не більше 30-50 см, уздовж ви зможете розмістити тільки зручні глибокі полиці, а от якщо висота приблизно близько 100см – тоді можна буде додатково закріпити залізні або дерев'яні перекладини для одягу. У такий мансарді зазвичай площа цінувати на вагу золота саме тому, потрібно ретельні розрахунки по використанню вільного кожного сантиметра в просторі.

На сьогоднішній день ринок у величезному асортименті пропонує різноманітний вибір, ящиків, корзин вішалок, стійок, пантофагов для штанів і релінгів для взуття, які постійно застосовуються для повноцінного устаткування гардеробної.

При виготовленні вбиральні ви повинні керуватися нормальним глуздом, а не безглуздими модними покупками напихати вашу гардеробну різних зручним і не дуже, але зате модним устаткуванням.

Наприклад, замість встановленої однієї довгої поперечини для майбутніх вішалок, напевно краще зміцнити кілька коротких , але зручних, які будуть відразу розраховані на речі різної довжини. При цьому розрахунку та виготовлення проявляється наочна економія, якби ви встановили одну перекладину, вам би треба було 1,5 м довжини приміщення, а ось короткі просять всього 0,95 простору по довжині.

А ось висувні ящики і корзини, буду набагато практичніше, ніж, якщо ви розмістите, відкриті полиці по низу. Для того щоб на висячої одязі, не накопичувалася пил, її необхідно обов'язково помістити в спеціально вентильовані чохли, а те що ви бажаєте розмістити на відкритих нижніх, встановлених полицях, краще всього утримувати в коробках. А якщо вам потрібно dveri-a.ru рекомендую оформити замовлення тут dveri-a.ru