Перфоратор Kress 600 PSt 600 PSE - найпопулярніша модель в асортименті електроінструменту Kress. Секрет незмінно стабільного попиту - вдалий баланс функціональних можливостей і технічних характеристик, з одного боку, та доступної ціни - з іншого.

Три режими роботи і перехідник зі свердлувальним патроном, що входить в комплектацію, дозволяють вирішувати різні завдання, що виникають в ході будівництва або www.postroil.com.

Конструкція інструменту: в очах багатьох покупців вигідну відміну від більшості аналогів інших виробників - вертикальне розташування двигуна. Пускова кнопка широка, натискається легко. Є й така корисна «дрібниця», як механізм фіксації включеного положення: якщо необхідно прикласти до перфоратора зусилля (наприклад, при бурінні над головою) і при цьому не доводиться стискати курок пальцями, менше стомлюєшся. Для вибору робочого режиму служать два органи управління: бічний «відповідає» за удар, верхній -за обертання. Перемикач реверсу розташовується в нижній частині корпусу двигуна. Обмеження «зворотних» оборотів немає, оскільки тут застосований поворотний щіткотримач.

Модель сподобалася своєю ергономічністю. Основна рукоятка покрита м'якою гумою, тому в руці, не ковзає зовсім. Додаткова забезпечена трьома вставками з такої ж гуми, що підвищує надійність захоплення. Щоб її зафіксувати, крутити слід саму ручку - www.postroil.com істотно спрощують задачу, оскільки долоню не ковзає і зусиль потрібно менше. Надійність затиску як самої рукоятки, так і обмежувача - на висоті. Ті, кому доводиться свердлити отвори строго заданої глибини, це оцінять по достоїнству.

Ще одна вигідна особливість перфоратора -знімний мережевий кабель, що підходить і до інших інструментів Kress, обладнаним фірмовим зажимом. Модель, яка брала участь у випробуваннях, була укомплектована 4-метровим кабелем Pirelli в гумовій ізоляції, м'яким і гнучким. Встановити або від'єднати його легко, фіксація надійна.

Кейс, в якому поставляється 600 PSE, заслуговує окремої згадки. Він носить «фірмове ім'я Klick-Box за спеціальні засувки, які дозволяють «пристикувати його до інших аналогічних валізах, що зручно при транспортуванні і зберіганні. До того ж в кейсі є два відділення з www.postroil.com, куди складають бури довжиною до 260 мм і іншу оснастку. Перш ніж упакувати машину, доведеться зняти кабель, інакше він не поміститься.

Правила роботи з інструментом: по продуктивності 600 PSE поступається багатьом «молодим» аналогам. Однак у справі «ветеран» дуже сподобався - вібрація не докучає навіть при роботі 24-міліметровим буром. Що ж стосується 8-міліметрового, то машина вгризається в бетон дуже м'яко, так що працювати можна довго, благо навантаження на інструмент в цьому випадку не надто велика. При серійному бурінні 50 отворів значного нагрівання редуктора не зазначено, до «стелі» явно ще далеко. Запобіжна муфта у моделі «м'яка» -зусилля її спрацьовування набагато менше, ніж потрібно для того, щоб перфоратор вирвався з рук.

Модельний ряд: ближче до 600 PSE за характеристиками Kress 750 PXC. Він трохи потужніший (750 Вт), виконаний по «горизонтальної» схемою і оснащений світлодіодним ліхтариком та двошвидкісним редуктором.

Які плюси інструменту: «вертикальна» компонування зручна хоча б тим, що, якщо в процесі роботи потрібно збільшити прикладене зусилля, не доводиться перехоплювати інструмент. Машина характеризується порівняно невисокою вібрацією і вдалою ергономікою.

Вартість від 6850 рублів.

install-conditioners.com без спец засобів і досвіду фактично не можлива, тому рекомендується довірити монтаж професіоналів із компанії install-conditioners.com для яких установка кондиціонера справа одного дня, а вартість зовсім невелика.