Що собою являють натяжні дзеркальні стелі Інтер'єр може стати оновленим і незвичайним, з дуже цікавими оптичними ефектами, якщо задіяти в ньому відображають поверхні. Завдяки їм розширюються невеликі простору, до того ж, якщо розмістити на стелі дзеркала, то вони візуально зроблять приміщення більш високим.

Деякий час тому реалізовувалося це спосіб, при якому звичайні дзеркала кріпилися на стелях. Однак, технології продовжують розвиватися, з'являються нові будівельні матеріали, одними з яких є натяжні дзеркальні стелі, почитати докладніше про які можна тут - http://potolkov23.ru/page/index/69.

Що собою являють натяжні дзеркальні стелі

Особливість таких стель і їх головні відмінні характеристики

Подібні покриття, в першу чергу, здатні набагато краще відображати, ніж глянцеві поверхні. Природного, ідеального відображення добитися не вийде, але воно і не потрібно за великим рахунком.

Натягиваемое полотно з поверхнею, що відбиває відрізняється від класичного дзеркала тим, що воно є більш темним. При цьому відображення залишається досить чітким і видимим, тому такі стелі нерідко путають з звичайними дзеркалами.

Що стосується конструкції такій поверхні, то вона аналогічна звичайним натяжним стелям, до того ж, процедура монтажу та ж сама. Єдина різниця полягає в самому полотні, де для його виробництва використовується дзеркальне покриття.

Переваги дзеркального натяжної стелі

У першу чергу варто зауважити, що такі стелі – безпечні. Натяжні полотна грають тут важливу роль, адже тканина не здатна падати і розбиватися на дрібні частинки. До того ж, загальна маса конструкції також менше, ніж у класичної дзеркальної поверхні.

Не передбачаються виражені кордону в таких стелях, тому дзеркало буде знаходиться по всій площі стелі. Що стосується звичайних стель, які збирають з дзеркальних панелей, вони більше нагадують бджолині стільники і відрізняються вираженими границями між елементами.

Досить швидка процедура монтажу пояснюється тим, що не потребує вирівнювання базової поверхні або спорудження спеціального каркаса, необхідного для установки відображають панелей.

Крім всіх вищеописаних достоїнств, подібна конструкція здатна поліпшити акустичну картину в приміщенні. З поліпшенням звукоізоляції покращується також і комфорт від перебування в такій кімнаті.

Важливу роль грає також теплова ізоляція, адже плівка здатна використовуватися в якості додаткового теплоізоляційного шару.

Дзеркальні стелі позитивно позначаються на освітленості того приміщення, в якому їх встановлюють. Адже світло відбивається від поверхні і поширюється по кімнаті, виявляючи тим самим навіть самі темні куточки. Таким чином додатково досягається економія засобів на освітленні.

Ще одна перевага описуваних покриттів – стійкість до впливу вологи. Тому вони монтуються в будь-яких приміщеннях, навіть тих, де рівень вологості перевищує норму. Навіть при виникненні затоплення зверху, плівка просто натягнеться і не пропускатиме воду, рятуючи тим самим житло від потопу.