Як оригінально оформити стелю Вже давно минули ті часи, коли стеля при ремонті просто фарбували. Зараз з'явилося досить нових і міцних матеріалів. Дефекти і нерівності стелі можна усунути, застосувавши навісні рішення.

Використавши фактуру покриттів, глянцеві і матові види, можна істотно змінити візуальну площу кімнати.

Нові технології дозволяють робити фотодруку на підвісній полотні. Тим самим поверхню над головою перетворюється на справжній витвір мистецтва.

Методи оформлення

Перетворити стелю можна взявши за основу такі хитрощі:

1. Ручний розпис стелі;
2. Нанесення візерунка за допомогою трафарету;
3. Фарбування стелі рельєфними валиками;
4. Фотодрук на ПВХ полотнах;
5. Розмивання другого шару фарби;
6. Зонування стелі за допомогою рівнів.

Як оригінально оформити стелю
Як оригінально оформити стелю

Ручний розпис

Декорувати таким способом стелю можуть тільки справжні майстри своєї справи, цінителі і творці мистецтва. Для комфорту роботи, у майстрів є спеціальні постаменти, працювати на них можна лежачи, що сприяє успіху.

Як оригінально оформити стелю
Для точного перенесення малюнка можна застосувати кальку і звичайний олівець, всі силуети і лінії просто переносяться на стелю, а потім вже раскашивают. Проекцію малюнка можна також створити при включенні діапроектора.

Трафаретні рішення

Оригінально прикрасити стелю можна, і не витрачаючи великих коштів. Допоможе в цьому придбання трафаретів. Одна їх сторона вкрита клейким шаром. Потрібно лише приклеїти основу і нанести фарбу губкою або щіткою з жорсткими, короткими щетинками, щоб фарба не розтікалася.

Рельєфні верстати

Візерунок можна створити самостійно, вирізавши потрібні елементи на гумі, і приклеївши їх до гумового валика, в магазинах можна зустріти і готові рішення.

Фотодрук

Якщо бажано прикрасити всю площу стелі, а не окремий її фрагмент, слід замовити фотодрук на підвісній стелі. Так можна відобразити небо, хмари, зірки, або ж навпаки рослинні елементи, букети, квіти та інше.

Розмивання

Створити легкість стелі допоможе розмивання. Цей метод передбачає нанесення фарби в два шари, а потім водою і губкою спеціально імітують розлучення.