Обшиваємо ванну гіпсокартоном Гіпсокартон - один з найбільш універсальних, будівельних елементів, яке застосовується не тільки для обшивки спалень, прихожих та інших кімнат, а також і ванної кімнати.

Робота з таким матеріалом, досить проста і економічна.

Перше. Вологостійкий гіпсокартон перед безпосередньою облицюванням, залишають у тому приміщень, де згодом буде відбуватися монтаж, на кілька днів. Це необхідно для того, щоб листи гіпсокартону прийняли в себе температуру і вологу приміщення. Листи купують з запасом, на випадок шлюбу.

Використовуючи www.fabrika-lestnic.ru можна зміцнити конструкції і продовжити їх службу. Друга. Перед облицюванням гіпсокартоном, стіни у ванній кімнаті вирівнюють, шпаклюють і зашпаровують виступають дефекти (тріщини, западини, дірки і т. д.). Металеві профілі, дозволить створити всілякі каркасні конструкції у вигляді ніш, арок і інших декоративних елементів.

Обшиваємо ванну гіпсокартоном
Третє. За допомогою дюбелів і рівня кріплять направляючий профіль по периметру стіни. Далі, паралельно встановлюють профілю на відстані 50 см один від одного. В результаті утворюється своєрідний каркас.

Четверте. Розмічені і обрізані листи, кріплять саморізами до металевих профілів. При цьому капелюшки саморезов не повинен виступати з листа, а увійти до нього до середини.

П'яте. Якщо ванній кімнаті буде змонтовано підвісну стелю, то починати слід від самого нижнього кута стелі. Відстань від основи до стелі направляючого профілю, не повинно бути менше 10 див.

Шосте. Після завершення чорнових робіт, приступають до заделыванию швів. Шви очищається ганчірочкою від сторонніх забруднень. Далі, гіпсокартон грунтується, а шпаклевочным матеріалом закладаються шви, кути і місця де розташовуються саморізи. Прошпаклювати гіпсокартон ретельно зачищають нождачной папером, поки поверхня не стане рівною і гладкою. За бажанням підготовлену поверхню покривають водоемульсійною фарбою у кілька шарів.