Установка кесон стель Кесонные стелі є різновидом декоративних стельових покриттів. Якщо в заміському будинку або квартирі високі стелі (не менше 2,5 м), то сміливо можна монтувати кесонные стелі.

Встановлювати кесонные стелі в низьких приміщеннях не рекомендується, так як буде створюватися враження, що зараз впаде стеля. Часто в старих будинках висота стін буває від 2,5 до 3 метрів. В таких приміщеннях і доцільно монтувати кесонные стелі. Ідеальним варіантом будуть коричневі дерев'яні плити.

Установка кесон стель
Вподобані кесонні плити можна придбати в будь-якому будівельному магазині. Найчастіше купують деревно-стружкові плити, які облицьовані шпоном. Такі плити мають безліч різних відтінків і тонів, а також робляться з малюнками, що імітують дерево. Разом з такими плитами потрібно купити профільні рейки, які є кріпленням і елементом декору.

Перед тим, як відправлятися в магазин, необхідно дізнатися, скільки всього плит потрібно. Для цього потрібно знайти центр стелі і прокреслити точний план розташування плит. З цим кресленням можна йти у магазин.

Установка кесон стель
Для ідеального візерунка на стелі в його центрі слідують помістити першу плитку, а потім перенести на нього заздалегідь накреслений план розмітки.

Для того щоб перевірити правильність напрямів необхідно використовувати косинець. Якщо виявиться, що кути неправильні, то необхідно буде відступити від краю стіни пару сантиметрів і провести допоміжну лінію вздовж неї. Взагалі, на стелі необхідно буде накреслити стільки ліній, скільки буде рядів плиток на ньому. По цих лініях встановлюють рейки. Всі плити кріпляться на лицювальної стороні за допомогою скоб, а з'єднуються між собою вставними шипами, за допомогою яких маскуються щілини між плит.

Плити викладають таким чином, щоб малюнок, який створюється на шпоні, змінювався лише в одному напрямку і під одним кутом (бажано в 90 градусів). З допомогою такого ефекту стеля буде набувати вигляд шахової дошки. Для повного закріплення кесонних плит потрібно використовувати декоративні рейки, які встановлюють між плитами. У наступній статті ми обговоримо, де придбати okna-visla.ru за низькою ціною.