Види натяжних стель Різноманіття натяжних стель вражає своїм розмаїттям. Серед них є безшовні, дворівневі та багаторівневі, матові, глянцеві, сатинові та інші натяжні стелі.

Тому, для того, щоб не помилитися при їх виборі, потрібна консультація професіоналів.

Так, www.liderpotolok.ru можна дізнатися про продукцію, яка безпосередньо підійде при будівництві або ремонті вашого дому, квартири або офісу. Зайшовши на сайт за адресою http://www.liderpotolok.ru/descor/, ви отримаєте професійну консультацію та необхідну допомогу при установці натяжної стелі будь-якого виду.

в спальню або дитячу кімнату можуть бути встановлені потоки - небо з хмарами, зоряне небо. Натяжні стелі відрізняються тим, що крім широко відомих достоїнств володіють багатою колірною палітрою і різноманітністю текстури.

Це більше 150 кольорів і відтінків, а також найбільш цікавою текстурою. Саме, виходячи з величезного розмаїття такої продукції, рекомендується консультація з фахівцями при виборі сучасних натяжних стель.

Види натяжних стель
Говорячи про натяжні стелі пвх, можна відзначити, що безшовна продукція інертна до ймовірного затоплення. Якщо порівнювати їх з тканинними, то такі стелі більш еластичною. Асортимент продукції може бути матовим або глянсовим.

Але стелі пвх при монтажі вимагають прогрівання приміщення. До кліматичних перепадів вони мають певну чутливість. Але при ймовірне затоплення натяжна стеля пвх може витримувати над собою близько двохсот літрів води.