Касетний стеля для практичних людей В першу чергу їх відрізняє тривалий термін служби, естетичний вигляд, пожежобезпечність, а також вологостійкість.

Конструкція

Вже по назві даної конструкції, зрозуміло, що вона з себе представляє.

У ролі головного елемента тут виступають алюмінієві касети, які відрізняються наявністю біметалевого покриття, або касети, виконані на основі оцинкованого металу. І svarkamall.ru також може знадобиться для робіт.

Привабливий вигляд алюмінію пов'язаний з особливою поліруванням, яка забезпечує йому дзеркальний блиск.

Касетний стеля для практичних людей
Касетний стеля для практичних людей

Для оформлення оцинкованого прокату використовується порошкова фарба, завдяки якій конструкція починає демонструвати підвищені характеристики міцності і несхильність впливу агресивних середовищ.

Система касетних стель представлена панелями, виконаними у вигляді квадрата або прямокутника.

Установка

Касетний стеля для практичних людей
Для їх установки використовується особлива система, де в якості основних елементів присутні напрямні, куточки пристінні, а крім цього і підвіси. Для них застосовується матеріал, який в змозі впоратися з впливом хімічних речовин, вологи і вогню.

Подібна різновид стельових покриттів отримала поширення в магазинах, кафе і офісах. Крім цього їх часто використовують і в басейнах. Разом з тим їх можна зустріти і в житлових будинках, де ці стелі встановлюють у ванних і душових.

Широкий вибір касетних стель в плані габаритів, колірних рішень, типів кріплення дозволяє знайти такий варіант, який зможе ефектно доповнити будь-який інтер'єр.

Найпоширенішими квітами вважаються білий, хром, сріблястий алюміній і золото. Остаточна вартість конструкції залежить в першу чергу від технології фарбування і вибраного кольору.

Велика різноманітність колірних варіантів - не єдина перевага подібних стель.

Також можна відзначити наступні плюси:

  • Монтаж, як демонтаж даних конструкцій, займає мінімум часу;
  • Стелі можуть експлуатуватися протягом багатьох років;
  • Не створюють проблем у догляді, досить періодично видаляти з поверхні пил, використовуючи суху ганчірку. Подібні стелі одержали поширення в лікарнях через свою гігієнічності, а крім цього стійкості до появі цвілі.
  • Особливості конструкції подібних стель такі, що в них можуть бути вбудовані світильники, клімат-контроль або традиційні кондиціонери. Для виконання монтажу досить зняти панелі у обраному місці.