Облаштування гардеробної кімнати Сучасні тенденції оформлення інтер'єру кімнат у стилі мінімалізму призвели до того, що люди стали позбуватися від громіздких меблів, замінюючи її витонченими, але непрактичними предметами меблювання.

В результаті виникла проблема поранення численних предметів одягу, взуття, коробок, дорожніх сумок.

У цих цілях дизайнери рекомендують відводити в приміщенні місце під спеціальну гардеробну кімнату. Для того, можна використовувати вже наявні ділянки (кімната, кладовка, ніша), або ж створювати самостійно, відгородивши частина кімнати або коридору. Досить оригінальний спосіб – кутова гардеробна. Як правило, вибирається варіант вибирається виходячи з наявної квадратури приміщення, а також необхідних параметрів. Такий матеріал, як legendagres.ru може служити покриттям підлоги і стін, довго радуючи око.

Для підвищення рівня функціональності гардеробної кімнати, слід ґрунтовно підійти до її внутрішнього планування. Очевидно, що при цьому в першу чергу треба враховувати кількість і розміри речей, які будуть там зберігатися. Але є вже напрацьовані загальні рекомендації з облаштування подібних приміщень:

Облаштування гардеробної кімнати
У нижній частині зберігаються взуття, валізи та коробки;

Посередині розміщуються полиці з одягом і головними уборами;

У верхній частині розташовується внесезонная одяг.

Для більш раціонального використання простору, приміщення обладнують до підлоги до самої стелі. При цьому можуть виникнути проблеми з доступом до речей у верхній зоні. Для вирішення цього питання використовують пантограф, спеціальний ліфт або на крайній випадок драбину або драбину.

Для зручності внутрішнього оснащення вбиральні, спочатку монтується алюмінієвий каркас, який згодом наповнюється полицями, висувними системами, штангами. Кожен елемент конструкції кріпиться на необхідному рівні, що дозволяє досягти задоволення індивідуальних потреб.

Для підвищення рівня функціональності гардеробної кімнати, окрему увагу слід приділити її висвітлення. Якщо немає можливості забезпечити доступ до денного світла, тоді слід використовувати високоякісне штучне освітлення. Для цього використовують неонові лампи, які розташовують по всьому периметру приміщення. Як варіант, можна використовувати світильника на прищіпках, які змінюють кут і здатні висвітлювати необхідну зону.

Також слід враховувати кількість і місце розташування дзеркал, без яких неможливо обійтися в гардеробі. І наостанок, не варто забувати про елементи декоративного оформлення, що вчиню вашу гардеробну більш комфортною і затишною.