Торшери в інтер'єрі вітальні стильне і функціональне освітлення У будь-якому грамотному інтер'єрі обов'язково використання освітлення, яке буде грати як функціональну, так і стилістичну роль. Світильники – прилад, завдяки якому будь-яке приміщення може бути преображено.

До того ж, застосування бра, торшерів, каганців, точкових світильників дозволяє розділяти кімнату на функціональні зони. Деякий час тому була мода на підлогові торшери, і вона повернулася, а сучасні дизайнери рекомендують встановлювати їх в спальнях і вітальнях.

Торшери в інтер'єрі вітальні стильне і функціональне освітлення

Переваги підлогового освітлення

Звичайно, джерелом освітлення у великих кімнатах є основною освітлювальний прилад, але, якщо його вимкнути і залишити включеним торшер, то в приміщенні буде витати напівтемрява і інтимність. Нерідко їх ставлять біля крісел чи диванів, щоб можна було розслабитися і взятися за читання книги.

Крім цього, такі освітлювальні прилади корисні і в наступних моментах:

• немає необхідності свердлити стіни при встановленні, що необхідно для монтажу світильника. Підлоговий варіант набагато легше встановлюється, так як немає проблем з тим, в яке місце його поставити. Однак, варто подбати про те, щоб поруч з торшером була розетка;

• мобільність торшера. Таким чином, ви можете своїми руками перенести торшер туди, де потрібно освітлення;

• якщо порівнювати торшер з настільною лампою, то для його установки немає необхідності заводити додаткової меблями. Його місце може бути будь-яким на підлозі, і зовсім необов'язково, щоб поруч були тумбочки або столики.

Крім того, що торшер відрізняється своїм стилем і компактністю, з його допомогою можна зробити приємне і затишне освітлення в приміщенні.

Яких видів бувають торшери та їх особливості

Торшер – вид світильників, які встановлюються на підлогу допомогою наявності довгої ніжки, при цьому, прикрашеної абажуром. Варто відзначити, що підставки бувають різними, наприклад, треножные, а для виготовлення абажура використовуються наступні матеріали: папір, пластик, скло, метал та інші. Чашка торшера також може бути різноманітною, що залежить тільки від фантазії дизайнера, але найбільш популярними є циліндрична, конусна або у вигляді кулі. Бувають торшери, оснащені декількома абажурами. М'яке світло, який поширює підлоговий світильник, додасть приміщенню відчуття таємничості.

Так як торшери випускаються різних форм, значить світло, яке вони дають, може поширюватися по-різному. Відштовхуючись від цього, виділяють такі види торшерів:

• з розсіяним світлом. Є найбільш класичною формою для підлогового світильника, пропускає світло м'яко і з ефектом розсіювання;

• з направленим світлом. Найбільше підходить для того, щоб зручно влаштуватися в кріслі і читати книгу. Найчастіше його встановлюють біля диванів і крісел. Варто відзначити, що потік світла може бути направлений в конкретну точку, щоб не відволікати інших людей, які знаходяться в приміщенні;

• з привабливим світлом. При наявності спеціального абажура, світло може поширюватися по стелі і стінам.

Джерело: http://www.lucin.ru