Як швидко очистити стельову поверхню від старої побілки На сьогоднішній час побілкою практично ніхто не користується, хіба що в господарських та технічних приміщеннях. Для обробки стельової поверхні, сьогодні люди воліють натяжні стелі та інші сучасні матеріали, які володіють великою зручністю в експлуатації і красивим зовнішнім виглядом.

І як раз перед тими людьми, які вирішили змінити побілку на щось більш привабливе, гостро стоїть питання про те, як швидко від неї позбутися. Ні для кого не буде секретом, якщо сказати про те, що новий облицювальний матеріал можна монтувати поверх старого, оскільки це грубої порушень будівельних технологій.

Чому варто позбавлятися від старої побілки?

Незважаючи на довговічність і надійність сучасних оздоблювальних матеріалів, наносити їх поверх старої обробки категорично не рекомендує жоден виробник такого матеріалу. В незалежності від того, чи буде стеля надалі фарбуватися або обшивати гіпсокартоном, чорновий стеля перед цим має бути правильно підготовлений. Це стосується і його обробки різними захисними засобами, які згодом запобіжать на ньому поява цвілі, грибка і т. д.

Тому, якщо ще хтось роздумує над тим потрібно позбавлятися від старої побілки на стелі, відповідь однозначна, що потрібно. Інша справа, як це зробити правильно і швидко адже, крім того, що побілка часом погано змивається, видаляти її доведеться зі стелі, а це і не зручний і досить таки трудомісткий процес.

Способи швидкого видалення старої побілки стелі з

Відразу варто обмовитися і сказати про те, що перед тим як приступати до видалення побілки зі стелі, необхідно ретельно підготувати приміщення для цього. Обов'язково потрібно винести з нього всю наявну меблі, а також інші предмети, оскільки нижчеописані способи очищення стелі від старої побілки припускають велику кількість бруду. Далі потрібно вибрати найбільш прийнятний варіант очищення стелі.

Мокрий спосіб очищення стельової поверхні

Для реалізації цього способу потрібно поролонова губка і ємність з водою. Губка намачивается у воді, після чого сильно притискається до стелі і невеликими рухами водиться по стелі вперед і назад. Також можна спочатку перед цим ретельно змочити стелю за допомогою води з пульверизатора або звичайної малярської кисті.

Сухий спосіб очищення стелі

При сухому способі очищення стелі, вода не застосовується, а для зняття старої облицювання використовується виключно широкий металевий шпатель. При цьому способі видалення побілки, рухи шпателем повинні бути акуратними і стосуватися тільки саму побілку без штукатурного шару.