Дизайн вітальні в стилі лофт Існує багато стилів в інтер'єрі, але лофт відведена особлива роль. Якщо розібратися, то в цьому стилі містити елементи минулих інтер'єрних рішень, у поєднанні з новими креативними матеріалами.

Це штукатурки, цегла, відретушований під «старовину», пофарбовані стіни і потужні дерев'яні підлоги.

Усі ці компоненти відмінно пов'язані з сучасним склом, оригінальними нікельованими або алюмінієвими аксесуарами та сучасною електронікою. Одна із студій дизайну є elenabagaeva.ru, де можна отримати кваліфіковану консультацію та послуги по дизайну інтер'єрів.

Хто віддає перевагу сучасний лофт і в яких приміщеннях найкраще буде доречний такий інтер'єр – відповідь проста, в будь-яких, але краще з великими площами, тобто у вітальнях.

Інтер'єр в стилі лофт має ряд переваг:
мінімізація витрат, у фінансовому плані;
дуже вигідний для сучасних новобудов, площі яких не розділені перегородками;
немає обмежень у просторі, можливі будь-які оригінальні рішення;
відмінне поєднання старовини і сучасного технічного прогресу;
широке поле діяльності для дизайнера.

Такий стиль не може не подобатися. Будь-ваш гість знайде в ньому, хоч один елемент, близький йому по стильовому рішенню.

Дизайн вітальні в стилі лофт
Що являє собою оздоблення в стилі лофт? – це білизна стелі, натуральні підлоги з дерева, перегородки з склоблоків або з обштукатуреної цегли, імітація цегляних камінів або неоштукатурених стін.

Вирішення питання про меблів, дуже просте – все, що вам подобається. Металеві столи і стільці, вишукана шкіряна меблі, м'які стільці і дорогі пуфи, скляні столи. Це органічне поєднання предметів старовини з сучасними меблями – прикрашає лофт, робить його колоритним і неординарним. Вітальня в стилі лофт, разюче відрізнятиметься від звичної класики, в позитивну сторону.