Що таке стиль кантрі Стиль кантрі – це спогад про будиночку в селі, ностальгія про просте життя, не позбавленим романтики і тепла. Основні риси цього стилю інтер'єру – простота і відсутність зайвого декору і разом з тим функціональність.

Приміщення, виконаний у цьому стилі, характеризується комфортом і затишком.

Трохи історії

Стиль кантрі офіційно був народжений в США в 70-х роках ХХ століття, як відсилання до інтер'єру в дусі американського ранчо. Звичайно, і до цього будували будинки в сільському стилі. Попри молодість цього стилю, він швидко став міжнародним і дещо відійшов від свого першоджерела.

По всій видимості, інтер'єри «під село» знаходили відгук у серцях великої кількості людей і викликали в них асоціації з цим затишним будинком. Каміни, lansart.ru, плед і затишок домашнього вогнища багатьом припали до смаку. Трансформуючись у різних країнах, цей стиль став вміщувати в собі безліч напрямків і вбирати національні особливості жителів різних країн. Тому декоративні елементи цього стилю також залежать від країни, дух якої відтворює інтер'єр.

Що таке стиль кантрі
Що таке стиль кантрі

Риси стилю кантрі

1. Прості натуральні матеріали. Дерево, натуральні тканини, камінь, лоза, скло – ось основні матеріали для створення інтер'єру в цьому стилі.

2. Меблі з натурального дерева світлих відтінків або лози, простий, іноді навіть грубої форми. Наприклад, плетене крісло-качалка, великий прямокутний стіл з лавами по боках, ліжко з різьбою ручної роботи.

3. Камін. Часто поєднується з оформленням стін натуральним деревом.

4. Натуральні, природні кольори в оформленні.

5. Безліч аксесуарів, що символізують селянський побут. Тарілки з розписом, старовинні речі, свічники і лампи, карбовані вироби, фарфорові статуетки.

6.Текстиль. Фіранки, пледи, подушки, скатертини клаптеві килими з використанням багатокольорових малюнків та орнаментів.

7. М'яке освітлення, невисоко розташовані світильники.

Стиль кантрі в різних країнах

Що таке стиль кантрі
Для американського будинку в стилі кантрі характерні дерев'яні меблі з металевими вставками, м'які меблі, обтягнута шкірою, камін, дерев'яні балки на стелі. Також обов'язковий великий дерев'яний стіл для всієї родини.

Англійський стиль кантрі відрізняється своїм великою кількістю текстилю – саме він в поєднанні зі світлою деревиною становить основу інтер'єру.

У Франції ще в XIX ст. існував стиль прованс, відображав дух французької провінції. Цим стилем була захоплена вся Європа. Для нього були характерні яскраві, сонячні відтінки в оформленні, дерев'яні меблі та кам'яну підлогу.