Способи фарбування стін в приміщеннях Варіантів фарбування стін – величезна кількість, і кожна людина який замовляв Gk-am.com.ua асфальтування територій самостійно вибирає для себе підходящий.

Розглянемо детальніше.

У два кольору - це один з найпростіших способів фарбування приміщення з маленькими розмірами. Стеля в основному фарбують у світлі тони, а для стін підійде фарба з іншим відтінком. Безумовно при цьому необхідно дотримуватися неухильне правило, яке свідчить: «Стіни, ні в якому разі не розбиваються напрямними по горизонталі, вони візуально зменшать висоту приміщення, зроблять його незатишним, маленьким і важким для сприйняття». Необхідно вибирати більш світлі відтінки, проводити фарбування в пастельних тонах, під саму стелю з максимально розв'язних відступом 10 сантиметрів.

Ви вирішили розглянути спосіб фарбування маленького приміщення в два колера, можна використовувати фарбування з фільонкою. Фільонка – це вузька кольорова смужка, безпосередньо затемнена або поглиблена під самою стелею, Колір треба продумати так, щоб він ідеально підкреслив кордон карниза, а також примирял між собою кольору стелі та стін.

Оздоблення з бордюрним елементом використовується у разі високих стель. Такі способи фарбування стін підходять в тих приміщеннях, де стелі мають висоту 3,5 – 3 метри. По ширині бордюр повинен бути від 5 до 10 сантиметрів, який знизу відділяють тонкої фільонкою від стіни. Ця операція візуально піднімає стелю. Колір бордюру найчастіше вибирається в тон зі стінами.

Обробка фризом - це аналог бордюру, але з більш широкої окантовкою, використовують їх у кімнатах, де присутні високі стелі. Безпосередньо під карнизом необхідно помістити фриз, ширина якого доходить до 50 сантиметрів. Так само як і бордюр, фриз буде відділений фільонкою, яка гармонійно виглядає зі стіною. При цьому стеля візуально опускається, утворюючи при цьому «купольность». Такий прийом повністю змінює сприйняття приміщення. Таким же способом використовується обробка гобеленом, однак, товщина його може досягати до 100 сантиметрів.

Якщо все підсумувати, то можна помітити, що на даний момент існують різноманітні способи фарбування стін і якщо включити фантазію, то можна привнести щось нове.