Як встановити точкові світильники на стелі Точкові світильники, найчастіше, встановлюються на стелі. Для цього, в гипсокартоне прорізають отвори потрібного діаметру, після за допомогою дриля або круглої коронки.

Отвори роблять вже після шпатлювання стелі.

Однак дроту для світильників проводять ще на стадії металевого каркасу, де необхідно використовувати як болт, так і інші кріпильні. Після установки електричної проводки та виготовлення отворів, освітлювальні прилади монтують в стелю. Фіксація світильників робиться спеціальними лапками, які вбудовані в корпус.

Якщо у вас встановлений натяжна стеля, то процес монтажу точкових світильників трохи інший. Освітлення в такому випадку кріплять на стійках в стельовому перекритті. Тобто вся процедура робиться ще до установки натяжної стелі. Стійка під світильники повинна мати фіксуюче кільце і ніжки.

Як встановити точкові світильники на стелі
Для виготовлення ніжок ви можете використовувати П-образні підвіси. Підвіси чудово підходять, так як дозволяють відрегулювати потрібну відстань від підстави стелі до натяжного полотна. Після процесу установки натяжної стелі, їх легко промацати й визначити місця установки точкових світильників. У полотні прорізають отвори, в які акуратно вставляють протекторні кільця. Такі кільця захищають розрізи від розтягування і деформації.

В процесі монтажу на корпус кожного точкового світильника надягають за кілька теплоїзолюючих кілець. Це робиться до підведення до електричних проводів і допомагає вберегти натяжна стеля від плавлення. Фіксацію освітлювальних приладів можна робити без будь-яких вимірювальних інструментів, адже будь-яка нерівність відразу кинеться в очі.