Переваги натяжної стелі Приступаючи до ремонту квартири, ми звичайно не обходимо стороною і стеля. Але як його обробити? Побілити або пофарбувати? Не дуже естетично і не сучасно.

Обклеїти шпалерами або панелями, це теж вже не приваблює.

Є сучасний спосіб обробки стелі – натяжна стеля. Ці стелі давно використовуються в Європі, у нас їх стали застосовувати відносно недавно. Вони виготовляються із сучасних матеріалів і встановлюються за допомогою сучасного обладнання.

Такі стелі стають ідеально рівними і гладкими. Вони не провисають і не бояться ударів. Полотнище викроюються по розмірам даного стелі і нагрівається до температури 80 градусів за допомогою сучасного обладнання, яке дозволяє при нагріванні полотнища не пошкодити меблі і стіни.

Натяжні стелі дозволяють застосовувати фотодруку. Колір таких стель може бути різний і дозволяє добитися ідеального поєднання з загальним фоном приміщення. Натяжні стелі чудово поєднується з різними оздоблювальними матеріалами, зі штукатуркою, з деревом або каменем або з чимось іншим. Вони дозволяють чудово замаскувати електричні дроти, вентиляцію, сигналізацію або ще щось. Будь-які освітлювальні прилади добре виглядають на них.

Якщо раптом ваш стеля протек, то не варто боятися за меблі або речі, ці стелі добре тримають воду. Її можна злити через отвори для світильників або зателефонувати в компанію, яка займалася встановленням стелі, вони зіллють воду і просушат стелю, і він не втратить свій зовнішній вигляд. Процес установки натяжних стель відбувається без шуму і бруду і якщо виникає потреба зняти його, то це не викличе труднощів.

Ці стелі можна встановлювати не тільки в сучасних будинках, вони легко встановлюються і в будинках старої споруди. Натяжні стелі це сучасно і красиво.