Особливості ремонту офісів Для багатьох працівників які часто відвідують prosto-kupi.ru офіс – це те місце, де вони проводять більшу частину свого дня. Саме тому обстановка в ньому повинна бути максимально зручною і комфортною.

У такій обстановці продуктивність праці буде тільки збільшуватися, а компанія процвітати.

Ремонт в офісі можна зробити гарним, при цьому не витрачаючи величезних коштів. Ремонт ділиться на косметичний і капітальний. Останній зачіпає переробку всього офісу, перший варіант – це зміна фінішних покриттів.

Вибір дизайну

Дизайн офісу – це особливе виконання, яке має налаштовувати працівника на виконання поточних справ, але ніяк не відволікати. Головний девіз такого оформлення – строгість і лаконічність. В якості додаткових деталей офісу можна використовувати логотип компанії або речі, пов'язані з нею.

Перепланування

Різні офіси розрізняються насамперед за розмірами. Зміна планування доцільно в офісах з великою площею. Зазвичай такий офіс поділяють перегородками на кілька невеликих приміщень. При роботі 3-5 чоловік в офісі не має сенсу ставити перегородки. Але можна ефективно зонувати простір швидкомонтованими перегородками, наприклад, щоб відокремити кухонну зону від робочої.

З чого можна зробити перегородки:

#9745; Зі скла або металу. Володіють зовнішньої естетичністю, дозволяють передавати візуальні повідомлення.

#9745; З гіпсокартону з металевим каркасом. Такими перегородками кімнати наглухо відокремлюються.

#9745; З сендвіч-панелей. Стіни з них швидко споруджуються, також наглухо відгороджують кімнати.

#9745; З металопластикових профілів і склопакетів.

Особливості ремонту офісів
Особливості ремонту офісів

Матеріал для підлоги

Навантаження на підлогу в офісі кожен день великі, тому покриття потрібно вибирати виходячи з цього аспекту. Тут ідеально підійде керамічна плитка або керамограніт. Ламінат або лінолеум в офісних умовах швидко втратять свій первинний вигляд. Якщо є бажання мати дерев'яну підлогу в офісі, то найкращим варіантом стане паркет. Але його висока вартість.

Матеріал для стін

Оптимальним варіантом для оформлення буде декоративна штукатурка. Стіни з ним буду паропроникними і немаркими. Вибір фактурних штукатурок величезний, тому придбати щось відповідне не складе праці. Деякі штукатурки можна покривати фарбою.

При виборі шпалер варто купувати миючі або склошпалери. Також непоганим варіантом для офісу буде обробка дерев'яними панелями, які покриваються лаком. Таке оформлення може прослужити кілька десятків років.

Оформлення стелі

Навісні стелі – це відмінний варіант для офісу, так як вони довговічні, практичні і створюють рівне покриття.