Підвісні стельові конструкції основні плюси і мінуси Сьогодні, стельові системи підвісного типу, без всяких сумнівів, користуються досить солідною популярністю, і досить активно застосовуються як в різних офісах, так і безпосередньо в житлових приміщеннях.

І це, природно, зовсім не дивно, адже даного виду підвісні конструкції володіють дуже великим числом досить істотних переваг.

Основні плюси підвісних систем

До найбільш значущих переваг у такого типу стель, звичайно ж, насамперед, варто віднести їх неймовірну практичність і величезне різноманіття варіантів виконання. Адже за рахунок особливої специфічної конструкції, даного виду системи не тільки з легкістю дозволяють приховувати всі присутні на основному стелі дефекти, а також виступаючу електропроводку і різні комунікації, а ще й дозволяють створювати абсолютно рівні поверхні.

Підвісні стельові конструкції основні плюси і мінуси
До іншого досить серйозного гідності у стелі такого типу, слід також віднести і досить широкі можливості в плані його дизайнерського оформлення. Так, наприклад, тут цілком можуть застосовуватися навіть оксамитова і замшева оздоблення. При цьому, що дуже важливо, даного типу стелі ще і порівняно просто монтуються, і також досить легко розбираються. Вся процедура їх установки, як правило, зазвичай здійснюється лише за один день.

Крім цього, до досить серйозних плюсів у такого роду конструкцій, також слід віднести їх повну безпеку і неймовірну легкість в плані догляду. При цьому, застосовувати стельові системи подібного типу цілком можливо навіть у ванних і саунах, оскільки вони навіть при вельми солідних перепадах температури абсолютно не накопичують вологу.

І, нарешті, в якості найважливішого гідності тут, звичайно, варто відзначити і неймовірно великі можливості в плані оформлення освітлення. Адже особлива структура у такого типу стель з легкістю дозволяє застосовувати абсолютно будь освітлювальне обладнання.

Мінуси підвісних конструкцій

Незважаючи на величезну кількість переваг, підвісні стельові конструкції, природно, також мають ряд певних недоліків. Так, перш за все, стелі такого типу, як правило, зазвичай дуже серйозно зменшують висоту стелі в кімнаті. Саме тому, застосовувати їх в дуже низьких приміщеннях, вкрай не рекомендується. Крім цього, до досить значних мінуса у даного виду стельових систем, також варто віднести і їх досить солідну вартість, яка тут, як правило, зазвичай залежить безпосередньо від складності їх конфігурації.