Ремонт кухні своїми руками У обох варіантів, існують як позитивні сторони, так і негативні. Якщо ви збираєтеся найняти професійну бригаду будівельників і майстрів, то вам потрібно буде викласти за це кругленьку суму, але таким чином ви позбавите себе від багатьох проблем.

Якщо ви все-таки вирішили робити rems-info.ru своїми руками, то це звичайно ж допоможе заощадити багато грошей, але це займе більше часу, тим більше якщо виконувати такий масштаб робіт вперше. Вам доведеться самим вибирати якісні матеріали і вчитися працювати різними інструментами, що може виявитися досить непростою справою.

Кухня як нам відомо кімната з підвищеною вологістю, і до того ж усі тут буде притягувати жир і кіптява. Природно, вам знадобиться якісна витяжка. Покриття для стелі та стін потрібно підбирати з вологовідштовхувальним і легко чистящихся матеріалів. Меблі для кухні потрібно підібрати ще до початку ремонту.

Зазвичай кухонний ремонт не обходиться без:

— штукатурки і шпаклівки стін і стелі, фарбування і обклеювання шпалер, укладання кахельної плитки, встановлення підлогового покриття (лінолеум, плитка); пристрій електропроводки;
— встановлення вимикачів, розеток, світильників; пристрій вентиляційної системи кухні.

На першому етапі складається www.postroil.com. Якщо ви хочете красиву, зручну і якісну кухню – доручіть цю справу професійному дизайнерові. Функціональність кухні будується особливим чином, тому беручись за розробку проекту не потрібно експериментувати.

Обрана меблі і техніка повинні чітко вписуватися в робочу зону вашої майбутньої кухні (об'єднує плиту, холодильник, мийку, посудомийну машину, витяжку.)

Тепер необхідно запам'ятати кілька простих правил:

Сума довжин сторін робочого простору (в нього входять всі столи, тумбочки тощо) повинна становити 3-6 метрів. Предмети які не вписуються можуть бути перенесені, наприклад плиту можна перемістити за допомогою гнучкого газового шланга. Дуже важливо ретельно спланувати схему розводки електропроводки, порахувати який буде навантаження, купити правильний і якісний кабель, гарненько розрахувати розташування розеток.

Габарити www.postroil.com потрібно важливо визначити в самому початку ремонту, що б точно представляти яка частина кухні буде заповнена, а яка вільна. Для техніки і високої меблів найбільш оптимальне положення — вздовж робочої зони.

Якщо її довжина не дозволяє розмістити мийку, обробний стіл, плиту, холодильник, підлоговий шафа на одній лінії, це означає що потрібно подумати про зміну планування зони на кутову. Всі ці правила потрібно продумати ще на стадії дизайн-проекту.

rems-info.ru ви можете подивитися у другій частині статті...